Spray na suche gardło Dr.Max, 25 ml

Marka: DR.MAX
Dostępny
17,99

O produkcie

100038756

Spray na suche gardło Dr.Max, 25 ml to wyrób medyczny, który znosi uczucie suchości gardła i jamy ustnej. Tworzy ochronny film i długotrwale nawilża. Zawiera w składzie m.in.: mech irlandzki. 

Właściwości

  • Daje długotrwały efekt nawilżenia gardła.
  • Działa ochronnie i zapewnia komfort.

Dr.Max Spray na suche gardło znosi uczucie suchości gardła i jamy ustnej. Preparat zapewnia wysoki komfort stosowania u osób z podrażnioną błoną śluzową gardła. Dzięki wysokiej zawartości polisacharydów chrząstnicy kędzierzawej, zwanej również jako mech irlandzki (Chondrus crispus), tworzy się ochronny film, dający długotrwałe uczucie nawilżenia. Specjalna kompozycja składników mineralnych dodatkowo wzmacnia działanie nawilżające wyciągu oraz chroni gardło i struny głosowe. 

Skład

Ilość substancji aktywnych zawartych w 1 dawce (0,1 ml): Sodium chloride 0,0005 ml, potassium chloride 0,0002 ml, Chondrus crispus extract 0,00005 ml.
Pozostałe składniki: Demineralised water, glycerin, raspberry flavour, citric acid, sucralose,  potassium sorbate. 

Jak stosować

Przed pierwszym użyciem należy kilkakrotnie nacisnąć dozownik, aby wypełnić go płynem. Należy umieścić aplikator możliwie jak najgłębiej w ustach i naciskając rozpylić w kierunku gardła 1-2 dawki. 

Dzienne spożycie

Zaleca się stosować 3  do 4 razy dziennie po 1-2 dawki jednorazowo po posiłku. 

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia.

Preparat może być stosowany wspomagająco w przypadku:

-uczucia suchości jamy ustnej i gardła;

-przewlekłego kaszlu,

-chrypki i uczucia drapania w gardle,

-osób pracujących głosem, w celu wzmocnienia strun głosowych.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (alergii) na którykolwiek ze składników wyrobu. Unikać kontaktu z oczami. W razie wystąpienia jakichkolwiek dolegliwości zaprzestać stosowania. Stosowanie wyrobu medycznego w okresie ciąży i karmienia piersią należy skonsultować z lekarzem. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie należy używać po upływie terminu ważności. 

Waga

25 ml netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60a,
54-613 Wrocław, Polska

Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.,
Na Florenci 2116/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, Česká republika

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.