Quixx

  (4)

Quixx należy do międzynarodowego koncernu farmaceutycznego Menarini Group. Oferuje krople do przepłukiwania nosa i zatok, a także tabletki do ssania nawilżające śluzówkę gardła. Artykuły tej niemieckiej marki wytwarza się zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP).

Sortuj według

  Quixx – spray do nosa na bazie wody morskiej

  Produkty Quixx stosuje się w celu udrożnienia nosa i zatok. Krople działają wspomagająco w przebiegu alergii, przeziębienia oraz grypy. Ułatwiają oddychanie, a dodatkowo nawilżają śluzówkę nosa. Preparaty zawierają wodę morską pochodzącą z Oceanu Atlantyckiego, która wyróżnia się bogactwem minerałów. Spray do nosa nadaje się do długotrwałego stosowania. Wyposażono go w specjalny zakraplacz z filtrem antybakteryjnym zapewniającym sterylność aplikacji. Cena preparatów zależy od ilości składników aktywnych w roztworze.

  Krople do nosa Quixx dla niemowląt i kobiet w ciąży

  Artykuły Quixx nie posiadają konserwantów ani sztucznych substancji. Sprawdzają się więc w przypadku dzieci oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią. W ofercie firmy znajdują się m.in. krople do nosa Quixx Baby dla niemowląt. Minimalizują one katar i rozmiękczające wydzielinę zalegającą w otworach nosowych. Charakteryzują się też niskim stężeniem soli.

  Quixx – tabletki do ssania

  Asortyment marki obejmuje również tabletki do ssania Quixx Grip-protect. Wspomagają one leczenie infekcji górnych dróg oddechowych, a ponadto nawilżają błonę śluzową jamy ustnej i gardła. Ich zastosowania łagodzi także chrypkę oraz kaszel. Wyroby składają się z substancji pozyskiwanej z alg morskich.