Rinozine Aqua, spray do nosa, 30 ml

Nawilżający i łagodzący spray do nosa, z dodatkiem soli morskiej.

Dostępny
11,59

Klienci kupili również

O produkcie: Rinozine Aqua, spray do nosa, 30 ml

100018566

Opis

Rinozine Aqua, spray do nosa, 30 ml jest izotonicznym roztworem soli morskiej bezpiecznym zarówno dla niemowląt, dzieci, jak i dorosłych. Zawiera naturalną wodę morską Gulf Stream Sea Water® wraz z cennymi minerałami.


Właściwości

Uniwersalny preparat Rinozine Aqua zawiera naturalną wodę morską, która zapewnia odpowiednie środowisko błon śluzowych i łagodzi przekrwienia w jamie nosowej. Skład produktu wzbogacono o glicerol poprawiający lepkość preparatu. Dzięki temu woda morska dłużej pozostaje na błonie śluzowej w miejscu rozpylenia. W ten sposób zapobiega kłopotliwemu kapaniu z nosa i dłużej pielęgnuje jamę nosową.

Jak działa Rinozine Aqua?

Woda morska Gulf Stream Sea Water zawarta w Rinozine Aqua pomaga oczyszczać jamy nosowe z zanieczyszczeń. Jednocześnie wykazuje właściwości nawilżające, dzięki czemu zapobiega przesuszeniu, łagodzi podrażnienia i wspiera regenerację śluzówki.

Kiedy stosować Rinozine Aqua?

Sięgnij po preparat Rinozine Aqua, jeśli alergia, infekcja lub inne czynniki wywołują u Ciebie nawracające wysuszenie śluzówki. Produkt może być używany również przez osoby cierpiące na dolegliwości spowodowane przez nieżyt nosa. Rinozine Aqua jest odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia i dla osób dorosłych.

Jakie skutki uboczne może mieć stosowanie Rinozine Aqua?

Stosowanie Rinozine Aqua może spowodować podrażnienie śluzówki, które objawia się uczuciem pieczenia. Jest to normalny objaw, który czasem występuje podczas stosowania preparatów zawierających sól morską. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Rinozine Aqua?

Zrezygnuj ze stosowania produktu Rinozine Aqua, jeśli wykazujesz nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.


Skład

Naturalna sól morska Gulf Stream Sea Water®, glicerol, wersenian disodowy, chlorek benzalkoniowy, woda oczyszczona.


Jak stosować

Zdjąć kapturek, przygotować butelkę pompując spray kilkukrotnie, do wytworzenia jednolitej dawki. Następnie wprowadzić aplikator do otworu nosowego i nacisnąć obustronnie podstawę aplikatora. Po każdorazowym użyciu należy oczyścić aplikator i nałożyć kapturek z powrotem. Ze względów higienicznych oraz w celu uniknięcia przeniesienia infekcji zalecane jest używanie jednego produktu przez jedną osobę. W celu zachowania właściwości wyrobu nie należy manipulować aplikatorem.


Dzienne spożycie

Niemowlęta od 6 miesiąca życia i dzieci:

1 do 2 dawek sprayu do każdego otworu nosowego 2 do 3 razy dziennie.

Dorośli:

1 do 3 dawek sprayu do każdego otworu nosowego 2 do 3 razy dziennie.


Przeznaczenie

RINOZINE® AQUA jest preparatem uniwersalnym do stosowania w celu oczyszczenia nosa oraz nawilżenia jego błon śluzowych, zarówno przy nieżycie wywołanym przez infekcję, jak i alergię. Jest także znakomitym rozwiązaniem dla osób cierpiących na powracające wysuszenie śluzówki nosa, wywołane różnymi przyczynami. Naturalna woda morska zawarta w produkcie RINOZINE® AQUA oczyszcza jamę nosową, nawilża, zapewnia odpowiednie środowisko błon śluzowych, łagodzi podrażnienia i przekrwienia błony śluzowej.


Ostrzeżenia

RINOZINE® AQUA należy używać zgodnie z instrukcją użycia. W przypadku podrażnionej śluzówki nosa podczas stosowania produktu RINOZINE® AQUA może wystąpić uczucie pieczenia, które jest normalnym objawem występującym w trakcie stosowania produktów zawierających sól morską. W razie wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (alergii) na składniki produktu.


Waga

Objętość netto: 30 ml.

Dystrybutor

ZAKŁ. FARMACEUTYCZNY AMARA SP. Z O.O.

Producent

Zakład Farmaceutyczny AMARA sp. z o.o.

ul. Stacyjna 5, 30-851 Kraków


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.