Rinozine Aqua, spray do nosa, 30 ml

Dostępny
10,88

O produkcie

100018566

Rinozine Aqua, spray do nosa, 30 ml jest izotonicznym roztworem soli morskiej bezpiecznym zarówno dla niemowląt, dzieci, jak i dorosłych. Zawiera naturalną wodę morską Gulf Stream Sea Water® wraz z cennymi minerałami.

Właściwości

  • Oczyszcza i nawilża jamę nosową.
  • Łagodzi podrażnienia i przekrwienia.

Działanie RINOZINE® AQUA opiera się na kompozycji naturalnych składników ukrytych w izotonicznym roztworze soli morskiej. Woda morska Gulf Stream Sea Water® to bogactwo cennych składników mineralnych, które skutecznie oczyszczają jamy nosowe ze wszelkich zanieczyszczeń. Wykazuje działanie nawilżające, dzięki czemu skutecznie przeciwdziała przesuszeniu, łagodzi podrażnienia i wspomaga regenerację. Glicerol zawarty w RINOZINE® AQUA sprawia, że preparat jest bardziej lepki i dłużej utrzymuje się w jamie nosowej.

Skuteczne działanie aerozolu RINOZINE® AQUA docenią osoby skarżące się na częste wysuszenie śluzówki oraz cierpiące na dolegliwości spowodowane nieżytem nosa.

Skład

Naturalna sól morska Gulf Stream Sea Water®, glicerol, wersenian disodowy, chlorek benzalkoniowy, woda oczyszczona.

Jak stosować

Zdjąć kapturek, przygotować butelkę pompując spray kilkukrotnie, do wytworzenia jednolitej dawki. Następnie wprowadzić aplikator do otworu nosowego i nacisnąć obustronnie podstawę aplikatora. Po każdorazowym użyciu należy oczyścić aplikator i nałożyć kapturek z powrotem. Ze względów higienicznych oraz w celu uniknięcia przeniesienia infekcji zalecane jest używanie jednego produktu przez jedną osobę. W celu zachowania właściwości wyrobu nie należy manipulować aplikatorem.

Dzienne spożycie

Niemowlęta od 6 miesiąca życia i dzieci:

1 do 2 dawek sprayu do każdego otworu nosowego 2 do 3 razy dziennie.

Dorośli:

1 do 3 dawek sprayu do każdego otworu nosowego 2 do 3 razy dziennie.

Przeznaczenie

RINOZINE® AQUA jest preparatem uniwersalnym do stosowania w celu oczyszczenia nosa oraz nawilżenia jego błon śluzowych, zarówno przy nieżycie wywołanym przez infekcję, jak i alergię. Jest także znakomitym rozwiązaniem dla osób cierpiących na powracające wysuszenie śluzówki nosa, wywołane różnymi przyczynami. Naturalna woda morska zawarta w produkcie RINOZINE® AQUA oczyszcza jamę nosową, nawilża, zapewnia odpowiednie środowisko błon śluzowych, łagodzi podrażnienia i przekrwienia błony śluzowej.

Ostrzeżenia

RINOZINE® AQUA należy używać zgodnie z instrukcją użycia. W przypadku podrażnionej śluzówki nosa podczas stosowania produktu RINOZINE® AQUA może wystąpić uczucie pieczenia, które jest normalnym objawem występującym w trakcie stosowania produktów zawierających sól morską. W razie wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (alergii) na składniki produktu.

Waga

Objętość netto: 30 ml.

Producent

Zakład Farmaceutyczny AMARA sp. z o.o.

ul. Stacyjna 5, 30-851 Kraków

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.