Sinutin Dr.Max, suplement diety, 60 tabletek

Linia produktów: Natural

Suplement diety w postaci tabletek z tymiankiem, ślazem dzikim i melisą.

Dostępny
36,99

Klienci kupili również

O produkcie: Sinutin Dr.Max, suplement diety, 60 tabletek

100037183

Opis

Produkt jest ziołowym, wieloskładnikowym suplementem diety.


Właściwości

Tymianek, ślaz dziki, melisa, lipa i brodziuszka wiechowata wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego i działają kojąco na gardło. Lipa i tymianek wspomagają wydzielanie śluzu. Czarny bez, lipa, brodziuszka wiechowata i tymianek wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Melisa i lipa mają działanie odprężające, co ułatwia relaks i spokojny sen.


Tabela

Każda tabletka zawiera Zawartość/1 tabl. Zawartość/2 tabl. Zawartośc/3 tabl. % RWS*/1 tabl. % RWS*/2 tabl. % RWS*/3 tabl.
Wyciąg z kwiatu dziewanny drobnokwiatowej (4:1) 70 mg 140 mg 210 mg - - -
Wyciąg z ziela tymianku (5:1) 70 mg 140 mg 210 mg - - -
Wyciąg z kwiatu ślazu dzikiego (4:1) 50 mg 100 mg 150 mg - - -
Wyciąg z ziela melisy (4:1) 40 mg 80 mg 120 mg - - -
Wyciąg z owoców czarnego bzu (15 % antocyjanów) (45:1) 33,3 mg 66,6 mg 99,9 mg - - -
Wyciąg z kwiatów lipy drobnolistnej (4:1) 20 mg 40 mg 60 mg - - -
Sproszkowany ekstrakt z liści brodziuszki wiechowatej (98 % andrografolidów) (200:1) 15 mg 30 mg 45 mg - - -

*Referencyjna wartość spożycia. 


Skład

Składniki: substancja wypełniająca (fosforany wapnia), wyciąg z kwiatów dziewanny drobnokwiatowej (Verbascum thapsus), wyciąg z ziela tymianku (Thymus vulgaris), substancja zagęszczająca (celuloza mikrokrystaliczna), wyciąg z kwiatu ślazu dzikiego (Malva sylvestris), wyciąg z ziela melisy (Melissa officinalis), wyciąg z owoców czarnego bzu (Sambucus nigra), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), wyciąg z kwiatu lipy drobnolistnej (Tilia cordata), sproszkowany ekstrakt z ziela brodziuszki wiechowatej (Andrographis paniculata), stabilizator (sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana), emulgator (hydroksypropylometyloceluloza), substancja glazurująca (alkohol poliwinylowy), substancja utrzymująca wilgoć (polidekstroza), substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, talk), emulgator (estry poliglicerolu i kwasów tłuszczowych), barwnik (kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin).


Jak stosować

Doustnie. Należy przyjmować podczas lub po posiłku popijajać wystarczającą ilością płynu. Zaleca się przyjmowanie produktu przez 1 - 2 tygodnie. 


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 

Dzieci 3 – 6 lat: 1 tabletka 2 razy dziennie.
Dzieci 6 – 11 lat: 1 tabletka 2 – 3 razy dziennie.
Młodzież od 11 lat i dorośli: 1 tabletka 3 razy dziennie.


Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 lat, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Produkt nie jest zalecany do stosowania przez osoby będące w trakcie kuracji przeciwcukrzycowej i przeciwzakrzepowej.


Waga

Masa netto: 31g 


Dystrybutor

Dr. Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław


Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska


Typ produktu

Suplement diety

Linia produktów


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.