Sinutin Dr.Max, suplement diety, 60 tabletek

Marka: DR.MAX
Dostępny
32,99

O produkcie

100037183

Produkt jest ziołowym, wieloskładnikowym suplementem diety.

Właściwości

Tymianek, ślaz dziki, melisa, lipa i brodziuszka wiechowata wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego i działają kojąco na gardło. Lipa i tymianek wspomagają wydzielanie śluzu. Czarny bez, lipa, brodziuszka wiechowata i tymianek wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Melisa i lipa mają działanie odprężające, co ułatwia relaks i spokojny sen.

Tabela

Każda tabletka zawiera Zawartość/1 tabl. Zawartość/2 tabl. Zawartośc/3 tabl. % RWS*/1 tabl. % RWS*/2 tabl. % RWS*/3 tabl.
Wyciąg z kwiatu dziewanny drobnokwiatowej (4:1) 70 mg 140 mg 210 mg ** ** **
Wyciąg z ziela tymianku (5:1) 70 mg 140 mg 210 mg ** ** **
Wyciąg z kwiatu ślazu dzikiego (4:1) 50 mg 100 mg 150 mg ** ** **
Wyciąg z ziela melisy (4:1) 40 mg 80 mg 120 mg ** ** **
Wyciąg z owoców czarnego bzu (15 % antocyjanów) (45:1) 33,3 mg 66,6 mg 99,9 mg ** ** **
Wyciąg z kwiatów lipy drobnolistnej (4:1) 20 mg 40 mg 60 mg ** ** **
Sproszkowany ekstrakt z liści brodziuszki wiechowatej (98 % andrografolidów) (200:1) 15 mg 30 mg 45 mg ** ** **

*Referencyjna wartość spożycia. **RWS nie określono.

Skład

Składniki: substancja wypełniająca (fosforany wapnia), wyciąg z kwiatów dziewanny drobnokwiatowej (Verbascum thapsus L.), wyciąg z ziela tymianku (Thymus vulgaris L.), substancja zagęszczająca (celuloza mikrokrystaliczna), wyciąg z kwiatu ślazu dzikiego (Malva sylvestris Linn.), wyciąg z ziela melisy (Melissa officinalis), wyciąg z owoców czarnego bzu (Sambucus nigra L.), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), wyciąg z kwiatu lipy drobnolistnej (Tilia cordata Mill.), sproszkowany ekstrakt z ziela brodziuszki wiechowatej (Andrographis paniculata Nees), stabilizator (sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana), emulgator (hydroksypropylometyloceluloza), substancja glazurująca (alkohol poliwinylowy), substancja utrzymująca wilgoć (polidekstroza), substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, talk), emulgator (estry poliglicerolu i kwasów tłuszczowych), barwnik (kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin).

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 

Dzieci 3 – 6 lat: 1 tabletka 2 razy dziennie.
Dzieci 6 – 11 lat: 1 tabletka 2 – 3 razy dziennie.
Młodzież od 11 lat i dorośli: 1 tabletka 3 razy dziennie.

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 lat, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Produkt nie jest zalecany do stosowania przez osoby będące w trakcie kuracji przeciwcukrzycowej i przeciwzakrzepowej.

Waga

31g netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.