Alax Fix, suplement diety, 30 sztuk

Suplement diety zawiera sensu i koper, które wspomagają przewód pokarmowy.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

6,29

O produkcie: Alax Fix, suplement diety, 30 sztuk

100007946

Opis

Alax Fix to suplement diety zawierający liść senesu i owoc kopru.

Właściwości

Alax® fix suplement diety dzięki zawartości senesu przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego. To uzupełnienie diety polecane osobom z problemami utrzymania regularnych funkcji fizjologicznych organizmu. Poprawia komfort trawienny, wspiera perystaltykę i funkcjonowanie jelit. Skład został uzupełniony owocem kopru o właściwościach rozkurczających i wiatropędnych.

Tabela

Zawartość w porcji dziennej (1 saszetka): liść senesu (Cassia angustifolia) - 0,75 g, owoc kopru (Foeniculum vulgare) – 0,75 g.

Skład

Liść senesu (Cassia angustifolia), Owoc kopru (Foeniculum vulgare)

Jak stosować

1 saszetkę zalać 200 ml wrzącej wody, naparzać pod przykryciem 5-10 minut.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Dorośli: 1 saszetka dziennie.

PrzeznaczenieOstrzeżenia

Alax fix nie należy stosować u dzieci i kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Po spożyciu mogą wystąpić dolegliwości skurczowe, biegunka, ból brzucha - należy zmniejszyć częstotliwość spożycia. W przypadku biegunki, należy zbilansować niedobór wody i elektrolitów. Suplementu diety nie stosować w przypadku stanów zapalnych wyrostka robaczkowego, owrzodzenia jelita grubego, niewydolności nerek, krwawienia miesiączkowego.Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat jest suplementem diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25°C. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

45 g netto

Producent

HERBAPOL POZNAN
Towarowa 47-51
Poznań

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.