Allnutrition Creatine Muscle Max, suplement diety, 500 g

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

42,00

O produkcie: Allnutrition Creatine Muscle Max, suplement diety, 500 g

100012089

Opis

Wysokiej jakości monohydrat kreatyny z dodatkiem tauryny.

Właściwości

Allnutrition Creatine Muscle Max to wysokiej jakości mikronizowany monohydrat kreatyny. Kreatyna wpływa korzystnie na potencjał komórek mięśniowych. Ponadto pomaga zwiększyć wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich i bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Keratyna może też oddziaływać korzystnie na funkcjonowanie mózgu z uwagi na właściwości antyoksydacyjne.

Kreatyna to substancja występująca w naturze w komórkach mięśniowych człowieka. Jest syntetyzowana z aminokwasów m.in. w trzustce, wątrobie i nerkach. Zyskała dużą popularność zarówno wśród zawodników różnych dyscyplin sportowych, jak i wśród osób trenujących rekreacyjnie. Suplementacja keratyny przynosi najlepsze rezultaty, jeśli współgra z odpowiednio skomponowaną dietą i prawidłowo zaplanowanym treningiem siłowym. Stosowanie kreatyny zaleca się zwłaszcza osobom podnoszącym ciężary trenującym sporty walki, biegi krótkodystansowe czy kulturystom.

Formułę suplementu diety wzbogacono o aminokwas tauryny odpowiadający m.in. za wspomaganie transportu kreatyny do komórek mięśniowych. Ponadto tauryna bierze udział w wielu istotnych procesach fizjologicznych zachodzących w organizmie. Uczestniczy w regulacji ciśnienia osmotycznego, immunomodulacji czy ochronie komórek przed wolnymi rodnikami.

Jak stosować Allnutrition Creatine Muscle Max?

Rozpuść 3 g produktu w 300 ml wody lub soku. W dni treningowe spożyj porcję bezpośrednio przed treningiem, a w dni nietreningowe — rano na czczo.

Kiedy stosować Allnutrition Creatine Muscle Max?

Suplementacja wśród osób aktywnych fizycznie staje się coraz bardziej popularna. Polega na wzbogacaniu diety w preparaty będące skoncentrowanym źródłem witamin, minerałów lub innych substancji o właściwościach odżywczych. Suplementacja w sporcie przeważnie ma na celu wspomaganie wydolności organizmu podczas treningów, przyspieszenie okresu regeneracji po wysiłku czy poprawę możliwości sportowych.

Możesz stosować suplement diety, jeśli jesteś osobą aktywną fizycznie i masz powyżej 18 lat. Produkt zaleca się stosować zarówno w okresie redukcji, jak i w czasie budowania masy.

Jak długo można stosować Allnutrition Creatine Muscle Max?

Możesz stosować preparat przez dowolnie długi okres w celu wzbogacenia diety w kreatynę.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Allnutrition Creatine Muscle Max?

Zrezygnuj ze stosowania preparatu, jeśli wykazujesz nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Produkt może zawierać pochodne jaj, orzechów, nasion sezamu, selera i zbóż zawierających gluten.


Tabela

Zawartość jednej porcji zaw:
Monohydrat kreatyny 2700 mg
- w tym kreatyna 2376 mg
Tauryna 300 mg

Skład

Składniki:monohydrat kreatyny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, tauryna, aromat (dla smaków: limonka, czerwona porzeczka, cukierki lodowe, oranżada, guma balonowa,cola, gruszka, pomarańcza, truskawka, kiwi, jabłko, marakuja, cytryna, pitaya,czarna porzeczka, arbuz), aromaty (dla smaków: whisky z colą, rum z colą,malina-truskawka, mango-jeżyna, cytryna-limonka), substancja słodząca: sukraloza.

Jak stosować

Doustnie, jedna porcja to 3 g produktu rozpuszczone w 300 ml wody lub soku. W dni treningowe: jedna porcja przed treningiem. W dni bez treningu: jedna porcja rano na czczo.

Dzienne spożycie

Jedna porcja dziennie. Jedna porcja to 3 g produktu rozpuszczone w 300 ml wody lub soku.

Ostrzeżenia

Produkt przeznaczony dla aktywnych fizycznie osób powyżej 18 roku życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być używany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Po użyciu opakowanie należy zawsze zamykać. Może zawierać pochodne mleka, soi oraz zbóż zawierających gluten. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci,w temperaturze 15-25°C.

Producent

Allnutrition
Głogowska 41
45-315 Opole

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.