BioEulen pediatric maść na atopowe zapaleni skóry, 50 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

31,87
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100000831

Bioeulen maść jest wskazana w stanach suchości skóry, świądzie i podrażnieniu, które towarzyszą atopowemu zapaleniu skóry a także w egzemach występujących we wszystkich przypadkach zapalen skóry o podłożu alergicznym.Produkt może być stosowany w połączeniu z leczeniem farmakologicznym takimi lekami jak: antybiotyki, środki przeciwzapalne, zgodnie z zaleceniami lekarza.

Skład

Zawiera substancje czynne takie jak: olej z nasion ogórecznika*, ekstrakt olejowy z kwiatostanu dziurawca*, olej z jojoby*, frakcja lipofilna kwiatostanu kocanki (Helydol) *; odwodniony żel z liści Aloesu prawdziwego*; liofilizowany ekstrakt z korzenia lukrecji*; roztwór wodny z kleików prawoślazu; frakcja hydrofilna z kwiatostanu kocanki*.* Składnik z Upraw BiologicznychZawiera ponadto: glicerynę roślinną, stearynian sacharozy, stearynian glicerolu, trójglicerydy kwasu kaprylowego i kaprynowego, distearynian sacharozy, alkohol cetylostearylowy, gumę ksantanową, tokoferol, alkohol benzylowy, olejek esencjonalny z lawendy, kwas cytrynowy, dehydrooctan sodu, sorbinian potasu, krzemian sodu.

Jak stosować

Aplikować kilka razy w ciągu dnia na określone partie ciała, delikatnie masując. W celu zmniejszenia odwodnienia i podrażnienia, które powstają po kąpieli, zaleca się nakładać maść na całą powierzchnię ciała. Zaleca się ponadto kąpiel dziecka w ciepłej wodzie z zastosowaniem odpowiednich środków myjących specyficznych dla skóry wrażliwej oraz jej delikatne osuszanie. Przed aplikacją maści umyć ręce, po użyciu dokładnie zakręcić tubę.

Przeznaczenie

Dla dzieci w stanach suchości skóry, świądzie i podrażnieniu, które towarzyszą atopowemu zapaleniu skóry a także w egzemach występujących we wszystkich przypadkach zapaleń skóry o podłożu alergicznym. Produkt może być stosowany w  połączeniu z leczeniem farmakologicznym takimi lekami jak: antybiotyki, środki przeciwzapalne, zgodnie z zaleceniami lekarza.

Ostrzeżenia

Nie stosować w razie nadwrażliwości lub osobniczej alergii na jeden lub więcej ze składników.W celu zapoznania się z szerszymi informacjami przeczytaj uważnie ilustrowaną ulotkę. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł światła i ciepła.Trzymać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Data ważności odnosi się do produktu nie otwartego i odpowiednio przechowywanego.

Producent

Aboca Polska Sp. z.o. o

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.