Bioperine Extra Strong, suplement diety, 60 tabletek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

23,03

O produkcie

100021506

Bioperine Extra Strong to suplement diety zawierający 95% piperyny w owocach pieprzu czarnego.

Właściwości

Bioperine Extra Strong

Preparat zawiera 95% piperyny w owocach pieprzu czarnego. Pieprz czarny (Piper Nigrum) - gatunek rośliny z rodziny pieprzowatych, wywodzi się z Indii. Jest rośliną tropikalną i subtropikalną, rośnie i plonuje na wilgotnych, próchniczych glebach u wybrzeży morskich. Kwitnie przez cały rok, owocuje już w 2-5 roku uprawy przez następne 40 lat. Owoce pieprzu czarnego - zawierają olejek eteryczny (2-4%) oraz alkaloidy m.in.: piperynę, piperydynę i flawonole. Olejek eteryczny z pieprzu jest bogaty w monoterpeny (70-80%) i seskwiterpeny (20-30%). Innowacyjność piperyny polega na tym, że tkanka tłuszczowa spalana jest wolniej, ale na stałe. Regularne stosowanie piperyny pomaga schudnąć nawet 4 kg w ciągu miesiąca. Ostateczny wynik zrzuconych kilogramów zmienia się w zależności od indywidualnych predyspozycji. Aktywność fizyczna przyspiesza rezultaty odchudzania.

Jak przebiega odchudzanie z Bioperine Extra Strong ?

Pobudzenie receptorów histaminowych H2 występujących w błonie śluzowej żołądka. Wzmożenie wydzielania kwasu żołądkowego. Przyspieszenie metabolizmu. Zwiększenie termogenezy i szybkie utlenianie tkanki tłuszczowej. WYSMUKLENIE CAŁEGO CIAŁA. Większy anabolizm białek. Zarysowanie mięśni i wyrzeźbienie sylwetki

Tabela

  

Składniki aktywne 

  

Zawartość w 1 tabletce

  *RWS%

  Owoce czarnego pieprzu (Piper Nigrum-ekstrakt

w tym: zawartość 95% piperyny

10 mg

9,5 mg  

-

 

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Skład

Składniki: Substancja wypełniająca: celuloza, substancja wiążąca: fosforany wapniowe, ekstrakt z owoców czarnego pieprzu (Piper Nigrum, w tym 95% piperyny), substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

Jak stosować

Preparat należy przyjmować doustnie w ciągu dnia, popijając dużą ilością wody.

 

Dzienne spożycie

Należy spożywać 1-2 tabletek w ciągu dnia, popijając dużą ilością wody. Produkt stosować od 2 do 3 miesięcy, następnie przerwać suplementację na okres dwóch miesięcy, po tym czasie wznowić stosowanie produktu.

Ostrzeżenia

  • Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia i nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników suplementu diety.

  • Produkt nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

  • Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

  • Suplement diety nie jest polecany dla kobiet w ciąży i karmiących oraz nie jest przeznaczony dla dzieci.

Waga

Masa netto: 16 g

Producent

MedFuture sp. z o.o.

Pl. Powstańców Śląskich 16-18,

53-314 Wrocław

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.