Cholispar, suplement diety, 30 saszetek

Dostępny
23,99

O produkcie

100014759

Cholispar to suplement diety wskazany w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania wątroby.

Właściwości

Dzięki obecności L-asparaginianu L-ornityny i choliny: chroni i regeneruje wątrobę w przypadku szkodliwego działania leków, substancji toksycznych, alkoholu i ciężkostrawnej diety, wspomaga naturalne procesy detoksykacji, zapewnia prawidłowy metabolizm tłuszczów i homocysteiny oraz dostarcza substancji odżywczych, niezbędnych dla organizmu jako uzupełnienie codziennej diety, a także w stanach wzmożonego zapotrzebowania, m.in. encefalopatii wątrobowej, niealkoholowej choroby stłuszczeniowej czy stanów zapalnych wątroby.

Tabela

Składniki w dziennej porcji preparatu 1 saszetka
L-asparginian L-ornityny 900 mg
Cholina 100 mg

Skład

Składniki: sacharoza, L-asparaginian L-ornityny, dwuwinian choliny (cholina), aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu

Jak stosować

Zawartość saszetki rozpuścić w 0,5-1 szklanki wody. Mieszać dokładnie do rozpuszczenia preparatu. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 saszetka.

Przeznaczenie

Uzupełnienie codziennej diety w L-asparaginian L-ornityny i cholinę, utrzymanie prawidłowego funkcjonowania wątroby.

Ostrzeżenia

W przypadku cukrzycy i trwającego leczenia cukrzycy, przed użyciem skonsultuj się z lekarzem. Jedna saszetka preparatu zawiera 3 g sacharozy, co stanowi 0,3 jednostek chlebowych.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy stosować u osób z ciężką niewydolnością nerek. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych, należy zaprzestać stosowania preparatu i skonsultować się z lekarzem.

Waga

Masa netto 129,12 g (30 saszetek po 4,304 g).

Producent

Solinea Sp. z o. o. Sp. K.
Elizówka 65, Hala I,
21-003 Ciecierzyn

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.