Conceive Plus, 8 aplikatorów po 4 g

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

85,37

O produkcie: Conceive Plus, 8 aplikatorów po 4 g

100001358

Opis

Lubrykant wspomagający płodność CONCEIVE PLUS to właściwy wybór, gdy jesteś gotowy na dziecko! Zaprojektowany dla wszystkich par, które starają się o dziecko.


Właściwości

Conceive Plus to lubrykant w postaci żelu, który zawiera składniki wspierające zarówno kobiecą, jak i męską płodność. To produkt przeznaczony dla par, które starają się o poczęcie dziecka. Jego formuła została opracowana przez lekarzy z Harvard Medical School oraz School in Massachusetts General Hospital. Conceive Plus to bezpieczny, nietoksyczny i niepodrażniający pochwy lubrykant zatwierdzony przez FDA – amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków. Skład tego produktu został tak opracowany, aby znalazły się w nim wyłącznie składniki, które w żaden sposób nie zagrażają oocytom i rozwojowi zarodka.

Lubrykant Conceive Plus zawiera jony magnezu, które wspierają zdrowie plemników, ich ruchliwość oraz żywotność, przez co pomagają zwiększyć szansę na naturalne zapłodnienie. Znajdują się w nim też jony wapnia również wspomagające aktywność ruchową męskich komórek rozrodczych. Ten lubrykant ma specjalnie opracowaną izotoniczność i odpowiednio zbalansowane pH, dzięki czemu imituje naturalne kobiece płyny płodne pojawiające się podczas owulacji.

Znajdujące się w nim składniki pomagają stworzyć optymalne, mniej kwaśne środowisko wewnątrz pochwy, aby wesprzeć migrację plemników w kierunku komórki jajowej i jej zapłodnienie. Jednocześnie wspomagają one nawilżenie pochwy i zwiększenie komfortu podczas zbliżeń. W opakowaniu Conceive Plus znajduje się 8 aplikatorów z lubrykantem. Ich kształt ułatwia aplikację preparatu wewnątrz pochwy. Produkt ten jest wykorzystywany klinikach leczenia niepłodności.

Jak działa Conceive Plus?

Ten lubrykant zawiera składniki, które wspierają kondycję męskich komórek rozrodczych. Pomagają one także zwiększyć kobiecą płodność oraz ilość wydzieliny w pochwie niezbędnej do naturalnego zapłodnienia komórki jajowej. Składniki aktywne zawarte w formule Conceive Plus wspomagają również skrócenie czasu, w którym plemniki docierają do żeńskich komórek, co zwiększa szanse na zapłodnienie.

Kiedy stosować Conceive Plus?

Conceive Plus można stosować, starając się o dziecko – w tym przypadku należy go aplikować podczas owulacji. Sięgają po niego również pary, które borykają się z problemem niepłodności o różnym podłożu – spowodowanym m.in. PCOS, nieregularnym jajeczkowaniem, problemami hormonalnymi. Preparatu tego można używać także w przypadku suchości pochwy, aby zwiększyć przyjemność ze stosunków seksualnych. Conceive Plus jest też przeznaczony do stosowania podczas badań lekarskich, aby ułatwić wprowadzanie urządzeń diagnostycznych lub terapeutycznych do jamy pochwy.


Skład

Składniki: WODA DEJONIZOWANA, HYPROMELOZA, CHLOREK SODU, GLICERYNA, FOSFORAN SODU, FOSFORAN DISODU, METYLPARABEN, CHLOREK POTASU, CHLOREK MAGNEZU, CHLOREK WAPNIA.


Jak stosować

Używaj Conceive Plus w dni płodne za każdym razem, gdy uprawiasz seks ze swoim partnerem podczas próby zajścia w ciążę. Sugerujemy użycie zarówno tubki do aplikacji zewnętrznej (dla niego), jak i aplikatorów do stosowania dopochwowego 10-15 minut przed stosunkiem seksualnym.

Wyjmij aplikator z pudełka, nie używaj, jeśli nakładka z zabezpieczeniem jest uszkodzona. Przytrzymaj wąski koniec aplikatora do góry, odkręć zakładkę i wyrzuć. Delikatnie wsuń wąski koniec aplikatora głęboko do pochwy i ściśnij główkę 2-3 razy, aby umieścić Conceive Plus® w jamie pochwy.

Wyjąć, ściskając koniec tubki i wyrzucić. Każdy aplikator jest przeznaczony wyłącznie do jednorazowego użytku i nie może być przechowywany po otwarciu lub ponownie użyty. Może być stosowany 10-15 minut przed aktywnością seksualną, aby umożliwić rozproszenie nawilżenia w pochwie. Każdy aplikator zawiera 4 gramy Conceive Plus®. Sugerujemy użycie tubki wielokrotnego użytku Conceive Plus®, jeśli wymagana jest dodatkowe nawilżenie lub użycie innego aplikatora. Żel w tubce Conceive Plus® może być używany w połączeniu z aplikatorami Conceive Plus® do aplikacji dopochwowej.


Przeznaczenie

Lubrykant CONCEIVE PLUS jest przeznaczony dla wszystkich par, które zdecydowały się na dziecko, a także par, które próbowały zajść w ciążę przez jakiś czas.

Conceive Plus to lubrykant do stosowania na penisie i / lub pochwie, przeznaczony do nawilżania, aby zwiększyć łatwość i komfort intymnej aktywności seksualnej oraz uzupełnić naturalne nawilżanie organizmu.

Conceive Plus jest kompatybilny z plemnikami, oocytami, zarodkami i może być używany przez pary próbujące zajść w ciążę. Produkt może być stosowany w interwencjach dotyczących płodności w celu ułatwienia wprowadzania urządzeń diagnostycznych i terapeutycznych do jamy pochwy.


Ostrzeżenia

Conceive Plus jest kompatybilny z prezerwatywami z naturalnego lateksu i poliuretanu. Ten produkt nie jest przeznaczony do stosowania z syntetycznymi prezerwatywami poliizoprenowymi.


Waga

Objętość netto 32 g.


Dystrybutor

MEDIMES SP. Z O.O.

Producent

MEDIMES

Typ produktu

Wyrób medyczny

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"tag":"p","children":[{"html":"Lubrykant wspomagaj\u0105cy p\u0142odno\u015b\u0107 CONCEIVE PLUS to w\u0142a\u015bciwy wyb\u00f3r, gdy jeste\u015b gotowy na dziecko! Zaprojektowany dla wszystkich par, kt\u00f3re staraj\u0105 si\u0119 o dziecko.","tag":"none"}]}]}]}]

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.