Dentibaby, żel na ząbkowanie, 25 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

18,46

O produkcie

100033822

Dentibaby jest przeznaczony do łagodzenia bólu towarzyszącego wyrzynaniu się pierwszych ząbków u niemowląt.

Właściwości

Żel na ząbkowanie Dentibaby został przetestowany pod kontrolą pediatryczną i wyprodukowany pod kontrolą farmaceutyczną. Masaż dziąseł przy użyciu żelu Dentibaby, na bazie wyciągu z kwiatów rumianku, o właściwościach nawilżających i łagodzących, oraz wyciągu z korzenia kozłka lekarskiego i z propolisu, o właściwościach kojących, pomaga dziecku w niełatwym okresie ząbkowania.

Skład

Składniki: wyciąg z kwiatów rumianku 5 %, wyciąg 5 % z korzenia kozłka lekarskiego, wyciąg 5 % z propolisu, substancje pomocnicze q.s.p. 100%. Nie zawiera cukru.

Jak stosować

Nałożyć na umyty wcześniej palec niewielką ilość żelu a następnie delikatnie masować nim obolałe dziąsła przez 2-3 minuty. Aplikację można powtarzać do 5 razy dziennie

Przeznaczenie

Żel do masażu dziąseł Dentibaby jest przeznaczony do łagodzenia bólu towarzyszącego wyrzynaniu się pierwszych ząbków u niemowląt.

Ostrzeżenia

Dobrze zamknąć tubkę po zastosowaniu.
W przypadku dalszego utrzymywania się objawów związanych z ząbkowaniem np.: gorączka, ból, zaczerwienienie policzków, wysypka pieluszkowa, skonsultować się z lekarzem.
Nie używać w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik żelu.

Waga

Masa/objętość netto: 25 ml

Producent

LABORATOIRES GILBERT
928 Avenue du général de Gaulle, Francja
Hérouville Saint-Clair

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.