Dicoflor Junior, suplement diety, 12 saszetek

Dostępny
18,01

O produkcie

100011166

Suplement diety zawierający liofilizowane żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG. Smak owoców leśnych.

Właściwości

Dicoflor Junior to żywe kultury bakterii w postaci saszetek z proszkiem o przyjemnym smaku owoców leśnych. Delikatny proszek dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, szybko rozpuszcza się w buzi, w związku z czym nie wymaga popijania.
Dicoflor Junior to suplement diety zawierający liofilizowane, żywe kultury bakterii Lactobacillus Rhamnosus GG o udowodnionym w badaniach klinicznych bezpieczeństwie stosowania.

Tabela

Składnik 1 saszetka 2 saszetki
Lactobacillus rhamnosus GG 5 x 109 CFU* 10 x 109 CFU*

*CFU - Colony Forming Unit - jednostka tworząca kolonie bakterii.

Skład

Składniki: substancje słodzące: sorbitol, ksylitol, Lactobacillus rhamnosus GG, substancja przeciwzbrylająca, tlenek magnezu, dwutlenek krzemu, regulator kwasowości, kwas cytrynowy, maltodekstryna, stabilizator: guma arabska, aromat.

Jak stosować

Zawartość saszetki należy wysypać bezpośrednio do ust.Proszek nie wymaga popijania.

Przeznaczenie

Suplement diety przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia i dorosłych w celu wzbogacenia mikroflory jelitowej między innymi:
  • W trakcie i po antybiotykoterapii
  • W okresie jesienno-zimowym
  • Podczas podróży ze zmianą strefy klimatycznej

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

12 g netto

Producent

SIIT
Via Ariosto 50/60
Trezzano sul Naviglio - Milano, Włochy

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.