Email Diamant Rouge,wybielająca pasta do zębów, 75 ml

Wybielająca pasta do zębów barwiąca dziąsłą i usta na delikatny róż.

Dostępny
26,99

O produkcie: Email Diamant Rouge,wybielająca pasta do zębów, 75 ml

100022140

Opis

Czerwona pasta wybielająca Email Diamant Rouge to kultowa, luksusowa francuska pasta do zębów o działaniu wybielającym. Jedyna czerwona pasta do zębów, która barwi dziąsła i wargi na piękny, różowy kolor, potęgując biel zębów.


Właściwości

Czerwona pasta Email Diamant Rouge powstała z myślą o osobach, którym zależy na przywróceniu o utrzymaniu nieskazitelnej bieli szkliwa. Sprawdzi się u każdego, kto zastanawia się, czym wybielić zęby, aby pozbyć się przebarwień powstałych na skutek picia kawy lub herbaty. Produkt można stosować w czasie codziennej pielęgnacji jamy ustnej.

Składniki zawarte w paście wykazują wielokierunkowe właściwości wybielające i pomagają utrzymać zęby w nienagannej kondycji. Ten kultowy i luksusowy produkt barwi dziąsła i wargi na lekko różowy kolor, co dodatkowo zwiększa widoczność efektu rozjaśnienia szkliwa. Podczas mycia zębów powstaje delikatna piana, która usuwa zanieczyszczenia i bakterie z jamy ustnej. Zapewnia wielogodzinne uczucie świeżości i orzeźwienia, jednocześnie dbając o utrzymanie atrakcyjnego wyglądu zębów i dziąseł.

W składzie pasty do zębów Email Diamant Rouge znajduje się 1000 ppm fluoru. Składnik ten bierze udział w hamowaniu demineralizacji i zwiększaniu mineralizacji tkanki zębów. Pomaga też ograniczać metabolizm i rozwój mikroorganizmów próchnicotwórczych. W ten sposób fluor przyczynia się do zredukowania ryzyka wystąpienia próchnicy. Odbywa się to poprzez tworzenie warstwy fluorku wapnia będącego fizyczną barierą dla kwasów. Oprócz ochrony przed erozją ta powłoka ochronna stanowi źródło jonów wapnia i fluoru uwalnianych przy niskim pH.

Jak działa Email Diamant Rouge?

Składniki zawarte w paście Email Diamant Rouge pomagają podkreślić naturalną biel zębów i zapewniają odpowiednią higienę jamy ustnej.

Jak stosować Email Diamant Rouge?

Wyciśnij ok. 1 cm pasty Email Diamant Rouge na szczoteczkę. Umyj zęby i masuj dziąsła przez kilka minut w różnych kierunkach. Następnie wypłucz zęby uważając, aby nie połknąć produktu. Pasta może brudzić ubrania, dlatego zachowaj ostrożność w czasie jej używania.

Czy Email Diamant Rouge jest bezpieczny dla kobiet w ciąży?

Nie ma danych co do bezpieczeństwa stosowania pasty Email Diamant Rouge przez kobiety w ciąży.


Skład INCI

Glycerin, Aqua, Hydrated Silica, Calcium Carbonate, Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Sodium Monofluorophosphate, Titanium Dioxide, Mica, Ammonium Hydroxide, Eugenol, Limonene, CI 75470, CI 77491, CI 45430.


Jak stosować

Na szczoteczkę wycisnąć ok. 1cm pasty. Myć zęby i masować dziąsła kilka minut w różnych kierunkach. Następnie należy kilkukrotnie przepłukać usta.


Ostrzeżenia

Z względu na czerwony kolor, pasta może brudzić ubrania, należy zatem zachować ostrożność podczas szczotkowania.Pojemność

Masa/objętość netto: 75 ml


Uwagi

Stosować powyżej 7 roku życia.  

Pasta zawiera fluor (1000 ppm).


Producent

ATOS
Instalatorów 7B
Warszawa


Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.