Email Diamant Rouge,wybielająca pasta do zębów, 75 ml

Dostępny
25,99

O produkcie

100022140

Czerwona pasta wybielająca Email Diamant Rouge to kultowa, luksusowa francuska pasta do zębów o działaniu wybielającym. Jedyna czerwona pasta do zębów, która barwi dziąsła i wargi na piękny, różowy kolor, potęgując biel zębów.

Właściwości

Email Diamant Rouge to czerwona, legendarna pasta do zębów o niespotykanym, skutecznym, wybielającym działaniu. Po umyciu zęby stają się białe, a dziąsła otrzymują żywy naturalny kolor. Pasta Email Diamant Formule Rouge Original jest pastą niepowtarzalną o najwyższym światowym standardzie. 

Z uwagi na swoje rewelacyjne działanie chętnie stosują ją aktorzy, prezenterzy telewizyjni, biznesmeni, modelki, stewardessy oraz wszyscy ci, którym zależy na pięknym wyglądzie uzębienia. Efekt wybielenia widoczny jest już po pierwszym zastosowaniu. Pasta wyprodukowana jest na bazie komponentów znakomitej jakości.

Skład INCI

Glycerin, Aqua, Hydrated Silica, Calcium Carbonate, Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Sodium Monofluorophosphate, Titanium Dioxide, Mica, Ammonium Hydroxide, Eugenol, Limonene, CI 75470, CI 77491, CI 45430.

Jak stosować

Na szczoteczkę wycisnąć ok. 1cm pasty. Myć zęby i masować dziąsła kilka minut w różnych kierunkach. Następnie należy kilkukrotnie przepłukać usta.

Ostrzeżenia

Z względu na czerwony kolor, pasta może brudzić ubrania, należy zatem zachować ostrożność podczas szczotkowania.


Pojemność

Masa/objętość netto: 75 ml

Uwagi

Stosować powyżej 7 roku życia.  

Pasta zawiera fluor (1000 ppm).

Producent

ATOS
Instalatorów 7B
Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.