Garda Med, smak czarnej porzeczki, 24 pastylki do ssania

Dostępny
18,69

Klienci kupili również

O produkcie: Garda Med, smak czarnej porzeczki, 24 pastylki do ssania

100019310

Opis

Garda Med zawiera ekstrakt z porostu islandzkiego zwanego także płucnicą islandzką. Zawarty w pastylkach ekstrakt z porostu islandzkiego po rozpuszczeniu w jamie ustnej wiąże się z wilgotną wydzieliną błony śluzowej tworząc na powierzchni jamy ustnej i gardła powłokę ochronną, która stanowi barierę o właściwościach nawilżających i osłaniających.

Właściwości

Zawarty w pastylkach ekstrakt z porostu islandzkiego po rozpuszczeniu w jamie ustnej wiąże się z wilgotną wydzieliną błony śluzowej tworząc na powierzchni jamy ustnej i gardła powłokę ochronną, która stanowi barierę o właściwościach nawilżających i osłaniających.

  • pastylki do ssania łagodzą objawy chrypki,
  • zmniejszają uczucia pieczenia oraz podrażnienia gardła,
  • nawilżają i chronią błonę śluzową, jamy ustnej i gardła,
  • pastylki stosuje się także pomocniczo w okresie nadmiernej eksploatacji strun głosowych,
  • działają łagodząco w przebiegu podrażnienia śluzówki jamy ustnej i gardła na skutek zatkania nosa w stanach infekcji i alergii

Skład

Skład: Maltitol, guma arabska, sorbitol, ekstrakt wodny z porostu islandzkiego , kwas cytrynowy, aromat z czarnej porzeczki, wosk carnauba, olej kokosowy, wosk pszczeli, acesulfam K, barwnik –antocyjany.

Jak stosować

Ssać powoli do 2 pastylek kilka razy na dobę. Można stosować u dzieci powyżej 4 roku życia i dorosłych. Pastylek nie należy połykać, ale pozwolić, aby powoli rozpuściły się w jamie ustnej

Przeznaczenie

Pastylki do ssania zawiera naturalny ekstrakt z porostu islandzkiego, który łagodzi kaszel i chrypkę.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (alergii) na którykolwiek ze składników wyrobu. Nie stosować u chorych na fenyloketonurię.

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie daty ważności umieszczonej na opakowaniu. Nie stosować w przypadku uszkodzenia opakowania. Chronić przed światłem i wilgocią.


Dystrybutor

SALVUM LAB K.KOWALECZKO, A.LEWANDOWSKI,S. ZAWADZKI SP. K.

Producent

SALVUM LAB SP. Z O.O. SP.K.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.