Glycerol Suppositories Dr.Max, czopki glicerynowe 2,2 g, 12 czopków

Marka: DR.MAX

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

7,99
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100007113

Czopki glicerolowe dla dorosłych i dzieci w wieku 12 lat i starszych

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Ostrzeżenia

Nie używać tego wyrobu medycznego w przypadku ostrego bólu brzucha lub innego bólu nieznanego pochodzenia. Nie stosować również w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek składnik czopków glicerynowych lub w przypadku wcześniejszych stanów zapalnych lub pęknięć w okolicy odbytu lub krwawienia z hemoroidów.

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Nie używać po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie używać, jeśli opakowanie jest uszkodzone.

Producent

Dr. Müller Pharma s.r.o., U Mostku 182, 503 41 Hradec Králové, Česká republika

Skład

Gliceryna, stearynian sodu, woda.

Jak stosować

Rozerwać folię powyżej spiczastego końca czopka i usunąć opakowanie. Włożyć czopek do odbytnicy, najpierw spiczastym końcem. Efekt pojawia się w ciągu 30 minut od użycia. Pojedynczy czopek glicerynowy jest przeznaczony do natychmiastowego jednorazowego użycia. Ponowne zastosowanie nie jest ani możliwe, ani wykonalne.

Czopki glicerynowe 2,2 g: Dorośli i dzieci w wieku 12 lat i starsze: 1 czopek dziennie.

Właściwości

Czopki glicerynowe są wyrobami medycznymi przeznaczonymi do bardzo delikatnego opróżniania treści jelitowej w zagęszczonych lub twardych stolcach, miejscowo podrażniają śluzówkę odbytu, a jednocześnie działają nawilżająco podczas wypróżniania.
Gliceryna zawarta w czopku wspomaga wypróżnianie, zmiękcza i nawilża stolec. Zwiększa objętość stolca w dolnej części jelita grubego i ułatwia wypróżnianie.

drmaxBrand

3477

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.