Menavitin Endotelio, suplement diety, 60 kapsułek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

36,94

O produkcie

100012225

Suplement diety Menavitin Endotelio to produkt zawierający unikalną, innowacyjną substancję 1-MNA.

Właściwości

1-MNA to endogenna substancja pochodzenia witaminowego, fizjologicznie obecna w ustroju człowieka. 1-MNA należy do czwartorzędowych soli pirydyniowych i jest głównym metabolitem witaminy B3, zwanej też witaminą PP. 1-MNA powstaje w naszym organizmie w wyniku przemian metabolicznych witaminy PP w wątrobie. Składnik ten znajduje się w nielicznych produktach spożywczych obecnych w diecie. Najbogatszym znanym źródłem 1-MNA są algi brunatne Wakame (Undaria pinnatifida) i liście zielonej herbaty (Camellia sinensis). Wraz z wiekiem obniża się fizjologiczna zdolność przekształcania witaminy PP. Suplementacja diety w 1-MNA jest zalecana w szczególności osobom starszym.

Tabela

Składniki Zawartość w mg w 1 kapsułce
1-MNA (chlorek 1-metylonikotamidu) 58

Skład

Składniki: substancja wypełniająca - celuloza, substancja glazurująca - hydroksypropylometyloceluloza, chlorek 1-metylonikotynamidu (1-MNA), substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, barwnik - dwutlenek tytanu.

Jak stosować

Doustnie, podczas posiłku.

Dzienne spożycie

Zalecana do spożycia dzienna porcja preparatu: 1 kapsułka.

Przeznaczenie

Suplement diety polecany osobom dorosłym jako uzupełnienie diety w 1-MNA.
Produkt bezglutenowy. Nie zawiera białek mleka. Odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować u dzieci do lat 18 oraz u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia.
Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu.

Producent

PHARMENA SA
ul. Wólczańska 178
90-530 Łódź

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.