Miody Polskie

Miody Polskie to polska marka specjalizująca się w produktach bazujących na surowcach pozyskiwanych od pszczół. W jej ofercie znaleźć można przede wszystkim miody i pyłek pszczeli. Wszystkie produkty tej marki mają autorski znak APITERAPIA, oznaczający wykorzystanie surowców pszczelich w profilaktyce schorzeń.

Sortuj według

   Miody z polskich pasiek od Miody Polskie

   Miody Polskie to producent miodów pochodzących wyłącznie od polskich pszczół. W ofercie marki znaleźć można preparaty lipowe z Warmii i Mazur, spadź iglastą z Podkarpacia, miód gryczany z Pogórza Sudeckiego i wielokwiatowe mieszanki z beskidzkich łąk. Wśród najpopularniejszych produktów tej marki warto wyróżnić również wyroby z dodatkiem soków owocowych. To np. Miody Polskie Miód & Sok Leśny + Vit. C o charakterystycznym, fioletowym kolorze. Produkt ten zawiera sok z jeżyn, malin, jagód i tarniny. Marka oferuje też miody leśne, akacjowe, wrzosowe, z porzeczkami, rokitnikiem czy czarnym bzem. Produkty Miody Polskie są dostępne w przystępnych cenach.

   Produkty Miody Polskie dostępne w Dr. Max są przeznaczone dla osób, które chcą wspierać swój organizm w naturalny sposób. Wyroby te zawierają składniki energetyczne, budulcowe i regulujące. Są polecane zarówno dorosłym, jak i młodzieży – zwłaszcza osobom narażonym na działanie niekorzystne czynniki zewnętrzne. Produkty te mogą być stosowane również w okresie rekonwalescencji czy menopauzy, a także w trakcie chemioterapii. Stanowią też słodki dodatek do potraw.

   Preparaty Miody Polskie testowane laboratoryjnie

   Miody Polskie bazują w 100% na surowcach naturalnych, pochodzących z polskich pasiek znajdujących się na ekologicznych obszarach. Wszystkie produkty tej marki przechodzą testy laboratoryjne pod kątem zawartości substancji aktywnych i czystości. Miody Polskie dysponują własnym laboratorium, w którym analizują swoje wyroby zgodnie z Polską Normą PN-88/A-77626. Marka sprawdza, czy w wytwarzanych produktach znajdują się mykotoksyny, antybiotyki i związki powodujące aktywność przeciwutleniające. Na rynek trafiają wyłącznie przetestowane, bezpieczne wyroby. Firma korzysta z autorskiej linii do konfekcjonowania. W 2017 Miody Polskie uzyskały certyfikat Doceń Polskie, przyznawany jakościowym produktom wytwarzanym w naszym kraju.