Posiforlid, maseczka rozgrzewająca na oczy, 1 sztuka

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

44,11

O produkcie

100013644

Samoczynnie rozgrzewająca maseczka na oczy.

Przeznaczenie

Maseczka na oczy Posiforlid stosowana jest wspomagająco w leczeniu zapalenia brzegów powiek, dysfunkcji gruczołów Meiboma, jęczmienia i gradówki.

Ostrzeżenia

Wilgotne ciepło może pogorszyć niektóre formy egzemy. Jeśli dolegliwości związane z egzemą ulegną pogorszeniu, zalecamy, aby zgłosić się do lekarza. Przy podwyższonym ciśnieniu śródgałkowym (jaskra) nie wolno wywierać zbyt dużego nacisku na oczy. Elastycznego zapięcia w tym przypadku nie należy zaciągać zbyt mocno lub wystarczy położyć maseczkę na oczy bez stosowania elastycznego zapięcia. W przypadku operacji jaskry lub zaćmy przed kilkoma miesiącami należy zachować ostrożność podczas masowania górnej powieki. Przed użyciem maseczki na oczy należy skonsultować się z okulistą. Nie należy stosować maseczki, jeśli jest nieszczelna lub uszkodzona. Nie używać maseczki bezpośrednio po wygotowaniu. Nie rozgrzewać maseczki w kuchence mikrofalowej ani bezpośrednio na płycie grzejnej. Nie wyciągać maseczki z garnka ostrym przedmiotem. Nie zezwalać dzieciom na wygotowywanie maseczki bez nadzoru osoby dorosłej. Przechowywać w temperaturze 15-35oC. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności.

Producent

Ursapharm

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.