Prel Blue, plastry chłodzące, 3 sztuki

Dostępny
12,17
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100018592

Właściwości

Plaster chłodzący oparty na innowacyjnej formule HYDRONIQUE®:
-Zmniejsza obrzęki i łagodzi ból.
-Pomocny w stłuczeniach, skręceniach i naciągnięciach mięśni.
-Natychmiastowa ulga w przypadku obrzęków pourazowych, stłuczeń, sińców lub skręceń.
-Gwarantuje bezbolesne odrywanie, nie powoduje poparzeń i podrażnień.

Hydrożelowy plaster z mentolem jest produktem najnowszej generacji, posiadającym innowacyjny hydrożelowy system Hydronique®, będący nośnikiem mentolu.

Hydrożelowa formuła sprawia, że jest on łatwy w użyciu, lepiej przylega do skóry oraz w przeciwieństwie do zwykłego plastra nie wysusza skóry, zapewniając jej ciągłe oddychanie i nawilżanie. Okład stosuje się miejscowo na skórę w celu złagodzenia napięcia i bólów mięśni. Zawarty w nim mentol, poprzez swoje chłodzące działanie, zmniejsza obrzęki pourazowe oraz działa kojąco w bólach stawowo-mięśniowych m.in. barków, pleców i karku.

Jak stosować

Odciąć fragment okładu o wielkości dopasowanej do powierzchni i umiejscowienia bólu. Zerwać folię ochronną. Nałożyć klejącą stronę okładu na umytą i osuszoną skórę. Pozostawić na skórze maksymalnie przez 8 godzin. W razie konieczności powtórzyć stosowanie, nie częściej jednak niż 4 razy na dobę.

Przeznaczenie

Polecany jest dla dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia. W przypadku dzieci młodszych można stosować po konsultacji lekarskiej.

Ostrzeżenia


Producent

GENEXO
Gen. Józefa Zajączka 26
Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.