Rectostop

  (1)

Rectostop to seria suplementów diety i kosmetyków opracowanych przez polską markę Pharmacy Lab, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości preparatów aptecznych. Produkty Rectostop rekomendowane osobom z tendencją do występowania hemoroidów oraz dla tych, którzy zmagają się z ich objawami.

Sortuj według

  Rectostop – profilaktyka, pielęgnacja i ochrona skóry okolic odbytu

  Pharmacy Lab jest jednym z wiodących producentów dermokosmetyków i suplementów diety przeznaczonych do sprzedaży aptecznej w Polsce. Firma stawia przede wszystkim na nieustanne rozpoznawanie potrzeb klientów, wprowadzanie na rynek nowych form produktów oraz proponowanie klientom skutecznych preparatów, które przeznaczone są dla najbardziej wymagających grup pacjentów. Za przykład mogą tu posłużyć produkty Rectostop, które tworzone są z myślą o osobach, które zmagają się z hemoroidami lub chcą zapobiec ich rozwojowi.

  Niezaprzeczalnym atutem preparatów Rectostop jest unikalny skład, który bazuje na dużej zawartości naturalnych składników aktywnych. Wszystkie składniki są precyzyjnie dobierane, tak, aby nie wykazywały niekorzystnego działania na skórę, a także były w pełni bezpieczne dla naszego organizmu. Co ważne, dermokosmetyki Rectostop zostały przebadane pod kontrolą dermatologiczną, co potwierdza fakt, że są odpowiednie dla osób ze skórą wrażliwą.

  Suplementy diety i kosmetyki Rectostop – z czego warto skorzystać?

  Marka Pharmacy Lab wierzy, że z problemem hemoroidów można walczyć dwukierunkowo – poprzez odpowiednią suplementację, która zapobiega rozwojowi guzków w okolicy odbytu, a także systematyczną pielęgnację skóry na bazie nowatorskich dermokosmetyków. Z tego powodu w ofercie producenta można znaleźć szeroki wybór preparatów Rectostop. W asortymencie są dostępne m.in.:

  • Tabletki Rectostop, których składniki obniżają ryzyko wystąpienia hemoroidów i wspierają prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych oraz skóry,
  • Maść Rectostop Plus, która tworzy cienką barierę ochronną zabezpieczającą skórę przed bakteryjnymi i grzybiczymi czynnikami zewnętrznymi, a także pomaga utrzymać skórę okolic odbytu w dobrej kondycji,
  • Maść Rectostop Ultra Plus, która niweluje uczucie dyskomfortu spowodowane podrażnieniem, zaczerwienieniem i swędzeniem skóry borykającej się z problemem hemoroidów.