URS 10, test ogólne badanie moczu, 2 sztuki

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

57,42

O produkcie

100021574

URS 10 TEST to multidiagnostyczny test paskowy do samodzielnego zbadania moczu w domowych warunkach.

Właściwości

URS 10 Test umożliwia przeprowadzenie kompleksowej analizy moczu obejmującej aż 10 różnych parametrów badawczych, do których należą: glukoza, bilirubina, ciała ketonowe, ciężar właściwy, krew, pH, białko, urobilinogen, azotyny, leukocyty.
Dołączona do testu skala barwna pozwala dokładnie określić poziom odstępstwa uzyskanych wyników od normy. Test jest niezwykle czytelny i łatwy w użyciu. Za jego pomocą można badać zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Test URS 10 stanowi doskonałe narzędzie do wykrywania stanów zapalnych układu moczowego, a także problemów z nerkami czy wątrobą.Regularne badanie moczu zalecane jest wszystkim osobom stosującym diety odchudzające lub alternatywne sposoby odżywiania, korzystającym z publicznych basenów, pacjentom z przewlekłymi chorobami nerek, kobietom stosującym dopochwową antykoncepcję, a także dzieciom z podwyższoną temperaturą o niekreślonym źródle infekcji.

Samo badanie przeprowadza się błyskawicznie. Wystarczy pobrać próbkę porannego moczu do czystego i suchego pojemnika, a następnie zanurzyć w nim pasek testowy.

Jak stosować

W celu przeprowadzenia badania konieczna będzie próbka świeżego moczu. Należy go oddawać w godzinach porannych do suchego i czystego pojemnika po co najmniej 5-godzinnej przerwie.

1.Badanie wykonaj za pomocą paska testowego, który powinieneś dynamicznie zanurzyć w próbce moczu i natychmiast wyjąć.
2.Wyjmując pasek testowy, przesuń go delikatnie po krawędzi naczynia, aby strącić nadmiar moczu i uniknąć zabrudzenia.
3.Przytrzymaj pasek w pozycji poziomej i dotknij jego brzegiem papierowego ręcznika, aby dodatkowo usunąć pozostałości płynu.

Badanie za pomocą Zdrowie Complex URS10 TEST jest niezwykle proste i polega na wzrokowym porównaniu kolorów poszczególnych pól paska testowego ze skalą barwną załączoną do opakowania. Każde z dziesięciu miejsc odpowiada odrębnemu parametrowi, który odzwierciedla stan naszego zdrowia.

- W celu interpretacji wyników umieść pasek testowy w wyznaczonym miejscu skali barwnej.
- Odczyt rozpocznij po 30 sekundach oczekiwania, jednak nie później niż 2 minuty po badaniu.
- Uzyskany kolor odznacz na skali barwnej, a wyniki porównaj z tabelą dostępną w instrukcji.

Producent

HYDREX
Tomasza Zana 4
Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.