Witamina D+K Osteo Dr.Max, suplement diety, 30 kapsułek

Marka: DR.MAX

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

10,18

O produkcie

100010080

Witamina D+K osteo jest suplementem diety przeznaczonym dla osób dorosłych w celu uzupełnienia niedoborów witaminy D i K w organizmie.

Właściwości

Witamina D+K osteo jest suplementem diety przeznaczonym dla osób dorosłych w celu uzupełnienia niedoborów witaminy D i K w organizmie. Każda kapsułka zawiera 50mcg (2000 IU) witaminy D oraz 75mcg witaminy K. Witamina D przyczynia się do prawidłowego wchłaniania i wykorzystania wapnia i fosforu, a także do utrzymania prawidłowego stanu kości i zębów. Witamina D przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu wapnia we krwi i prawidłowego funkcjonowaniu układu immunologicznego. Witamina K przyczynia się do utrzymania prawidłowego stanu kości. Zawarta w suplemencie diety witamina K występuje w produkcie w postaci menachinonu długołańcuchowego MK-7. Jest to wysoko przyswajalna forma witaminy K.

Tabela

Każda kapsułka zawiera: Zawartość w 1 kapsułce %RWS* w 1 kapsułce
Witamina D 50 mcg (2000IU) 1000
Witamina K 75 mcg 100

*% referencyjnej wartości spożycia

Skład

Składniki: Nośnik (olej sojowy), składniki otoczki (żelatyna, gliceryna, woda oczyszczona, barwniki (karmel, dwutlenek tytanu)), menachinon, cholekalcyferol.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka dziennie po posiłku.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt przeznaczony dla dorosłych.

Waga

Masa netto: 7,5 g netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.