Żurascin Junior, suplement diety, 100 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

13,19

O produkcie

100015564

Żurascin Junior to preparat zawierający sok bezpośrednio wyciskany z owoców żurawiny, ekstrakt z owoców żurawiny i witaminę C.

Właściwości

Żurascin Junior to preparat zawierający sok bezpośrednio wyciskany z owoców żurawiny, ekstrakt z owoców żurawiny i witaminę C.

Tabela

składnik 5 ml 10 ml
sok bezpośrednio wyciskany z owoców żurawiny 1,8 g 3,6 g
ekstrakt z owoców żurawiny 45 mg 90 ml
w tym proantocyjanidyny (PAC) 18 mg 18 mg
witamina C 40mg 80 mg

Skład

składniki: stabilizator: glicerol, sok bezpośrednio wyciskany z owoców żurawiny wielkoowocowej (Vaccinium macrocarpon), substancja słodząca: syrop sorbitolowy, L-askorbinian sodu, ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej (Vaccinium macrocarpon) standaryzowany na 40% proantocyjanidyn (PAC), substancja konserwująca: sorbinian potasu.

Jak stosować


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dzieci powyżej 3. roku życia 5 ml (1 łyżeczka), dorośli 10 ml (2 łyżeczki) dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Przeznaczenie

Preparat z witaminą C dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Ostrzeżenia

Może wytrącić się naturalny osad. Przed spożyciem wstrząsnąć. Przechowywać w temp. pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

objętość netto: 100 ml

Producent

Oleofarm Sp.z o.o.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.