ActivPlast

ActivPlast to marka należąca do polskiej firmy Medica założonej w 1995 roku. Zajmuje się produkcją wyrobów medycznych jednorazowego użytku. Wyroby ActivPlast są dostępne w aptekach i szpitalach. Obecnie jest to ponad 4 000 miejsc, w których można kupić produkty tej marki.

Sortuj według

   Plastry rozgrzewające i chłodzące ActivPlast

   ActivPlast zajmuje się produkcją plastrów rozgrzewających i chłodzących. Wyroby tej marki są przeznaczone do stosowania na karku, plecach, brzuchu czy kolanach. Produkty te mają za zadanie rozgrzewać lub chłodzić miejsca, w których pojawia się ból. Wśród nich znaleźć można również plaster rozgrzewający. To produkt z dodatkiem ekstraktów roślinnych, które wspierają walkę z bólem i stanami zapalnymi. W ofercie producenta pojawiają się też wyroby z zieloną kawą, ananasem czy wodorostami morskimi.

   • Do najważniejszych serii produktów ActivPlast warto zaliczyć linię Thermal, Functional, Firstaid i Special. Marka oferuje też komplety wyrobów z klejem silikonowym i produkty antycellulitowe. Można aplikować je na brzuch i w trudno dostępnych miejscach na ciele. Zawierają naturalne składniki, które wspierają redukcję tkanki tłuszczowej i pomagają ujędrnić oraz wygładzić skórę.
   • ActivPlast ma w swojej ofercie plastry na ból pleców z dodatkiem kapsaicyny, a także produkty perforowane. Marka produkuje produkty używane w walce z bólem i dolegliwościami związanymi z przeziębieniem oraz grypą. Plastry ActivPlast dostępne w Dr. Max to wyroby hipoalergiczne, wodoodporne i delikatne dla skóry. Produkty te są przeznaczone jedynie do użytku zewnętrznego.

   Plastry do opatrywania ran od ActivPlast

   ActivPlast produkuje plastry standardowe, a także turystyczne, ekonomiczne i familijne. To wyroby o różnych kształtach i wymiarach, a także produkty na szpulce do samodzielnego przycinania. Marka tworzy też plastry dla dzieci, z kolorowymi nadrukami oraz wyroby z kwasem hialuronowym. Produkty te nie przywierają do rany i łatwo dopasowują się do kształtu ciała. Zostały pokryte klejem. Wszystkie wyroby marki ActivPlast powstają zgodnie z systemem HACCP oraz certyfikatem jakości CE. Są produkowane w oparciu o System Zarządzania Jakością dla Wyrobów Medycznych ISO 13485. Produkty marki ActivPlast są dostępne w atrakcyjnych cenach.