Albert Tester Płodności Geratherm Ovu Control, 1 sztuka

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

159,90
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100016691

Ovu Control to niezawodne, precyzyjne i higieniczne narzędzie do określania płodności.

Właściwości

Ovu Control jest to najlepszej jakości urządzenie, które wykonuje precyzyjne testy płodności. Kształtem przypomina szminkę, dlatego można zabrać go wszędzie i dokonać pomiaru w każdych warunkach. Ovu Control działa w oparciu o naukowo sprawdzoną metodę testu ślinowego (tzw. „efekt paproci”). Opiera się ona na zmianach hormonalnych jakie zachodzą w organizmie kobiety podczas cyklu. W okresie płodnym, na próbce śliny przesyconej estrogenami pojawiają się wzory przypominające wyglądem liście paproci. Dzięki mini-mikroskopowi zawartym w urządzeniu Ovu Control możliwe jest natychmiastowe odczytanie wyniku.

Nowoczesny test płodności. Testowany klinicznie
-Naturalne określanie czasu owulacji
- Proste, nieograniczone stosowanie
-Łatwy w użyciu
- Lekki i przenośny
Precyzyjny i niezawodny
- 2 lata gwarancji

Jak stosować

1.Zdjąć podłużną, niebieską nasadkę ochronną urządzenia Geratherm ovu control.
2.Ostrożnie pobierz soczewkę ściągając ją z obudowy. Czystą niezakurzoną szmatką starannie wyczyścić zewnętrzną (gładką) powierzchnię szkła.
3.Nacisnąć włącznik oświetlenia. Jeśli nosisz okulary, to je zdejmij. Wciśnij następnie przycisk oświetlenia. W celu dokonania oceny testu spójrz przez górną część urządzenia, w której znaj-duje się soczewka. Nie potrzeba ustawiać ostrości systemu op-tycznego, ponieważ jest on wyposażony w autofokus. Obejrzyj próbkę dokładnie i starannie zapewniając w ten sposób możliwość optymalnej oceny wyniku testu.

Producent

ALBERT POLSKA
Obwodowa 4a
Dobczyce

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.