Geratherm

  (14)

Geratherm Medical AG to marka założona w 2000 roku. Wszystkie wyroby tego producenta powstają w fabryce Geschwenda w Niemczech. Od początku swojej działalności marka jest obecna na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest notowana również w niemieckim indeksie przedsiębiorców i indeksie niemieckiej służby zdrowia.

Sortuj według

Urządzenia do kontroli zdrowia Geratherm

Geratherm produkuje urządzenia do kontroli ciśnienia krwi i układu oddechowego. To wyroby tworzone przez niemieckich specjalistów. W skład oferty marki wchodzą termometry, inhalatory, testy płodności, ciśnieniomierze, produkty wykrywające arytmię serca, wyroby do mierzenia czynności płuc i urządzenia do kontroli zdrowia dzieci. Ceny produktów Geratherm różnią się w zależności od ich przeznaczenia.

W produktach Geratherm zastosowano innowacyjne, opatentowane technologie. Wśród nich warto wyróżnić galinstan, czyli nietoksyczną ciecz pomiarową znajdującą się w analogowych termometrach tej marki. Zastosowano ja m.in. w szklanym termometrze bezrtęciowym Geratherm Classic. Marka korzysta również z funkcji Fuzzy Logic, czyli automatycznego dopompowywania mankietów w ciśnieniomierzach do wymaganej objętości. Urządzenia medyczne Geratherm zapisują wyniki ostatnich pomiarów.

Urządzenia Geratherm do użytku profesjonalnego i domowego

Produkty Geratherm dostępne w Dr. Max są przeznaczone do użytku domowego i profesjonalnego. Zostały podzielone na kilka kategorii, pod względem docelowej grupy wiekowej. Są skierowane do osób aktywnych fizycznie, spędzających czas w domu, planujących rodzinę, rodziców z małymi dziećmi i pacjentów, którzy stawiają na mobilne rozwiązania. Wśród produktów Geratherm znaleźć można m.in. termometry owulacyjne dla kobiet czy termometry bezdotykowe. Wiele urządzeń to wyroby o kompaktowych wymiarach, przeznaczone do pomiarów w trakcie podróży.

Marka produkuje też skomplikowane systemy wykorzystywane w trakcie operacji i akcji ratunkowych. Urządzenia Geratherm przechodzą testy kliniczne i spełniają normy dotyczące urządzeń medycznych. Sprzęt ten został wyposażony w wyświetlacze LCD, które pozwalają na odczytywanie i analizowanie wyników. Urządzenia tej marki są objęte 5-letnią gwarancją, którą można przedłużyć. Marka Geratherm w 2011 roku zdobyła nagrodę Temperature Management Europe.