Alga Maris

  (1)

Alga Maris zajmuje się produkcją kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy. Marka należy do firmy Laboratoires de Biarritz z siedzibą w Biarritz, we Francji. W swoich wyrobach producent Alga Maris stosuje wiele opatentowanych substancji pochodzenia roślinnego.

Sortuj według

  Kosmetyki pielęgnacyjne Alga Maris

  Wśród wyrobów tej marki warto wyróżnić Alga Maris, balsam do ust. To preparat ze składnikami, które pomagają zregenerować marki. Zawiera opatentowany antyoksydant Alga Gorria®, który wpływa na ochronę skóry przed procesem starzenia i wolnymi rodnikami. W skład produktu wchodzą również kwasy omega-3 i omega-6, a także witamina E. Preparat pomaga uchronić wargi przed wysychaniem pod wpływem działania czynników atmosferycznych.

  • Marka Alga Maris słynie również z produkcji kosmetyków przeciwsłonecznych. W jej asortymencie znaleźć można kremy z filtrem SPF 50+, bazujące na organicznych, certyfikowanych substancjach pochodzenia roślinnego. To wyroby wodoodporne, które nie pozostawiają tłustych śladów po aplikacji. Umieszczono je w opakowaniach typu airless, pozwalających na wydobycie preparatu do ostatniej kropli w higieniczny sposób.
  • W asortymencie Alga Maris znaleźć można również kosmetyki po opalaniu. Pomagają one złagodzić uczucie napięcia i suchości. Zawierają opatentowany ekstrakt z alg, który wpływa na ochronę skóry przed czynnikami zewnętrznymi. Wyroby te mogą być stosowane zarówno na twarz, jak i całe ciało. Produkty Alga Maris mają przystępne ceny.

  Preparaty do twarzy i ciała Alga Maris o bogatych składach

  W preparatach Alga Maris zastosowano różnego rodzaju substancje pochodzenia roślinnego. To m.in., organiczny olejek kokosowy, który pomaga zachować odpowiednią jędrność i nawilżenie skóry. Marka stosuje również glicerynę roślinną, masło shea i woski pochodzenia naturalnego – jojoba, z akacji srebrzystej i słonecznika. Wpływają one na konsystencję preparatów i pomagają uchronić skórę przed utratą wody. W kosmetykach Alga Maris dostępnych w Dr. Max zastosowano wiele substancji organicznych. To np. wyciąg z aloesu. W niektórych preparatów stanowią one nawet 30% całej formuły. Marka wykorzystuje również surowce pochodzenia naturalnego. W niektórych wyrobach przeciwsłonecznych Alga Maris zastosowano nawet 99,9% takich składników.