Allnutrition Biotin, suplement diety, 30 kapsułek

Dostępny
14,72

O produkcie

100012084

Allnutrition Biotin to suplement diety zawierający biotynę.

Właściwości

Biotyna pomaga zachować zdrowe włosy. Biotyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Biotyna przyczynia się również do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

Tabela

1 kapsułka zawiera:
biotyna 5000mcg (10000%)*
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Skład

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, otoczka kapsułki: żelatyna, biotyna (D-biotyna), barwnik: dwutlenek tytanu.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia: 1 kapsułka dziennie, w trakcie posiłku, popijając wodą.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy stosować przez kobiety ciężarne oraz w okresie laktacji.

Producent

SFD Spóła Akcyjna,

ul. Głogowska 23c,

45-315 Opole.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.