AND

AND to marka należąca do firmy Diagnosis S.A. specjalizującej się w produkcji sprzętu do diagnostyki. Producent zajmuje się tworzeniem ciśnieniomierzy naramiennych. To przede wszystkim urządzenia do użytku domowego. Sprzęt marki AND jest objęty 5-letnią gwarancją producenta.

Sortuj według

  Ciśnieniomierze dla dorosłych i dzieci AND

  AND ma w swojej ofercie przede wszystkim ciśnieniomierze dla osób dorosłych i dzieci. To urządzenia wyposażone w różne technologie, takie jak np. możliwość pomiaru parametrów ciała z dokładnością do 3 mm Hg i pulsu do 5%. Produkty pozwalają na zapamiętanie wyników nawet kilkudziesięciu ostatnich pomiarów. To sprzęt odporny na działanie czynników zewnętrznych. Ciśnieniomierze AND wyposażono w obudowę zgodną z certyfikatem IP20.

  Urządzenia AND są wykorzystywane do pomiaru ciśnienia krwi jednym przyciskiem. Wyposażono je w czytelny wyświetlacz. To produkty o kompaktowych wymiarach, które można zabrać ze sobą w dowolne miejsce. W razie nieprawidłowego założenia mankietu urządzenie informuje o tym użytkownika poprzez sygnał dźwiękowy. Urządzenia do pomiaru ciśnienia krwi wyposażono w elementy naramienne z regulowanym obwodem, co pozwala na dopasowanie ich rozmiaru do wielkości ręki.

  Ciśnieniomierze AND na baterie i akumulatory

  Urządzenia do pomiaru pulsu i ciśnienia krwi AND są wyposażone w baterie. Niektóre modele mogą również pracować w połączeniu z zasilaczem sieciowym. Liczba i typ baterii różni się w zależności od modelu ciśnieniomierza. Niektóre modele pracują zarówno z użyciem akumulatora, jak i zasilacza sieciowego. Wśród najpopularniejszych wyrobów tego producenta warto wyróżnić AND Medical UA-767S-W, ciśnieniomierz automatyczny, naramienny. Marka ma w swojej ofercie także modele z elektroniczną mikro pompką i zaworem spustowym. Ceny poszczególnych wyrobów AND różnią się w zależności od ich zaawansowania technicznego.

  Produkty marki AND dostępne w Dr. Max są zgodne z normą IEC 60601-1-2: 2007. Wyniki pomiaru są prezentowane wg oficjalnych klasyfikacji WHO. Sprzęt medyczny tego producenta może dokonywać wiarygodnych pomiarów także u osób, które mają nieregularny puls. Urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób, by były w stanie pełnić swoją funkcję przy wilgotności do 95% i temperaturze do 60oC.