Artobaza

  (2)

Artrobaza to linia produktów ziołowych na bazie ekstraktów roślinnych i olejków eterycznych, wytwarzanych przez Farmapol, polskiego producenta z branży chemiczno-farmaceutycznej. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach klientów opracowano 3 produkty: Artrobaza SOS, Artrobaza FORTE i Artrobaza ACTIVE.

Sortuj według

  Artrobaza FORTE na ból pleców, stawów, rąk i nóg

  Wszystkie produkty Artrobaza przyjmują postać żelu, który ze względu na zróżnicowany dobór składników zapewnia nieco inne działanie. Jednym z głównych produktów dostępnych w ofercie Artrobaza jest Artrobaza Forte żel rozgrzewający, który wskazany jest dla osób starszych i sportowców zmagających się z nieprzyjemnymi dolegliwościami bólowymi, spowodowanymi m.in. nadmiernym zmęczeniem mięśni pleców, ramion, rąk i nóg. Ze względu na dużą zawartość naturalnej kapsaicyny żel Artrobaza rozgrzewa masowane partie ciała i przynosi natychmiastową ulgę w bólu.

  Artrobaza SOS na stłuczenia, zwichnięcia i nadwyrężone stawy

  Zupełnie inne działanie zapewnia żel chłodzący Artrobaza SOS żel, który zalecany jest do stosowania głównie przy stłuczeniach, zwichnięciach i nadwyrężonych stawach. Jego unikalna formuła z dodatkiem ekstraktu z mięty pieprzowej przyjemnie chłodzi skórę i łagodzi ból mięśni, a do tego zapewnia silne działanie antywirusowe, przeciwświądowe i przeciwzapalne. Ekstrakt z arniki łagodzi z kolei zaczerwienienia i poprawia mikrokrążenie.

  Artrobaza ACTIVE na miarę potrzeb sportowców

  W trosce o komfort osób prowadzących aktywny tryb życia powstał również żel rozgrzewający Artrobaza ACTIVE, który zapewnia przyjemny masaż skóry w obrębie obolałych pleców, stawów, karku, rąk i nóg. Wyjątkowe połączenie olejku eterycznego z golterii rozesłanej i olejku terpentynowego przyjemnie rozgrzewa i koi skórę, a do tego odpręża mięśnie po intensywnym treningu. Żel warto stosować przed i po wysiłku fizycznym, jak również w trakcie masażu relaksacyjnego całego ciała.

  Czujesz, że Twoje mięśnie i stawy potrzebują kompleksowego wsparcia? Odkryj linię produktów ziołowych Artrobaza, które stanowią wsparcie przy dolegliwościach bólowych i zapewnisz swojemu ciału przyjemne odprężenie.