Berani Homme

  (4)

Berani Homme to marka kierująca swoją ofertę do mężczyzn. Stawia na uniwersalne kosmetyki proste w użytkowaniu, które pozwalają na oszczędzenie czasu podczas codziennej rutyny. Preparaty Berani Homme zostały zamknięte w matowych, czarnych, minimalistycznych opakowaniach o trójkątnym kształcie.

Sortuj według

  Kosmetyki pielęgnacyjne dla mężczyzn od Berani Homme

  Berani Homme zajmuje się produkcją kosmetyków dla mężczyzn do codziennej pielęgnacji. Wśród nich pojawiają się żele do mycia twarzy dla mężczyzn oraz inne kosmetyki do ciała i kosmetyki do włosów dla mężczyzn. Wyroby te składają się z 96% składników naturalnych. Ich podstawę stanowi drzewo, kamień, ferment i neuroskładnik. We wszystkich kosmetykach do ciała zastosowano połączenie substancji pochodzących z tych czterech grup.

  Wśród kosmetyków Berani Homme znaleźć można szampony do włosów, odżywki do włosów, żele pod prysznic, pianki do golenia, balsamy, boostery energetyzujące do twarzy oraz perfumy w wosku. Zapachy tej marki mogą być wykorzystywane nie tylko do ciała, lecz także perfumowania brody i włosów. Bazują na maśle mango i wosku candelilla, czyli substancjach odpowiedzialnych za stałą konsystencję wyrobów. Perfumy te nie tylko nadają piękny zapach, lecz także pomagają zadbać o skórę w miejscu, w którym zostały zaaplikowane. Kompozycja zapachowa ma maksymalne możliwe stężenie, czyli 35%.

  Kosmetyki męskie Berani Homme o bogatych składach

  Kosmetyki Berani Homme mają intensywne, męskie zapachy. To m.in. nuty anyżu, tytoniu, paczuli, wetywerii, mandarynki, goździków, bursztynu. Kremy do golenia tej marki to preparaty niskopieniące, ze składnikami, które wspierają walkę z podrażnieniami podczas ścinania włosków. Szampony Berani Homme powstały natomiast w oparciu o ENERGEN™, czyli substancję aktywną, która pomaga zwalczyć oznaki zmęczenia skóry i uchronić ją przed czynnikami zewnętrznymi. Marka oferuje też żele do mycia z pantenolem wspierającym nawilżenie ciała.

  Kosmetyki naturalne dla mężczyzn Berani Homme dostępne w Dr. Max bazują na autorskich recepturach. Są opracowywane przez profesjonalne laboratorium kosmetyczne. Przechodzą liczne badania, zanim trafią na rynek. Produkty Berani Homme mają przystępne ceny, zależne od przeznaczenia kosmetyku. Opakowania tych preparatów pokryto powłoką soft-touch, która wpływa na komfort korzystania z butelek.