Beta Karoten Sun, suplement diety, 90 kapsułki

Dostępny
25,82
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100008171

Suplement diety zawierający w swoim składzie naturalny beta-karotenu, który wspomaga: zdrowie skóry i błon śluzowych, prawidłowe widzenie oraz funkcjonowanie układu odpornościowego.

Producent

NATUROPHARMA Sp. z o.o. 

Skład

Składniki: olej sojowy, żelatyna, olej słonecznikowy, substancja wiążąca: glicerol,  naturalny beta- karoten (20%, zawiera inne karotenoidy), przeciwutleniacz: alfa- tokoferol, barwnik: tlenki i wodorotlenki żelaza.

Tabela

1 kapsułka (porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia):

Naturalny beta karoten  (witamina A)

 6 mg (1000 mcg równoważnika retinolu (witaminy A),  co odpowiada  3330 IU)

125%*

*procent referencyjnych wartości spożycia (RWS)Waga

12.4 g

Właściwości

Beta-karoten czyli prowitamina A po spożyciu przekształcany jest w aktywną formę witaminy A, która odpowiada m.in. za zdrowy wygląd skóry i prawidłowy stan błon śluzowych. Pełni także istotną rolę w sprawności obierania bodźców wzrokowych (prawidłowe widzenie).

W składzie Beta Karoten SUN znajduje się naturalny beta-karoten oraz inne składniki aktywne, które wspomagają jego wpływ na organizm. Znaczna część spożywanego z dietą beta-karotenu jest akumulowana w komórkach naskórka. Dzięki temu składnik ten korzystnie wpływa na wygląd skóry, a działając jako naturalna ochrona przed promieniowaniem UV redukuje jej podatność na niekorzystny wpływ słońca.

Polecany do stosowania przed oraz w trakcie ekspozycji na słońce


Dzienne spożycie

1 kapsułka dziennie. Produkt powinien być przyjmowany minimum przez 2 tygodnie przed planowaną ekspozycją na słońce.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.