BIO Naturell

  (7)

BIO Naturell to marka zajmująca się produkcją kosmetyków do włosów. Należy do firmy Elfa Group z Kijowa, która od 2012 roku działa również w Polsce. Preparaty marki BIO Naturell bazują na naturalnych surowcach roślinnych. Obecnie w swojej ofercie ma kilkanaście produktów do pielęgnacji włosów.

Sortuj według

  Kosmetyki do pielęgnacji włosów BIO Naturell

  W ofercie marki BIO Naturell znaleźć można przede wszystkim szampony do włosów i maski. To wyroby bazujące na olejach roślinnych. Kosmetyki BIO Naturell zawierają nawet 97% naturalnych składnikach o właściwościach pielęgnacyjnych. Ich formuły dobrze się pienią, co pomaga oczyścić włosy i rozprowadzić preparat na ich powierzchni. Produkty BIO Naturell mają przystępne ceny.

  Wśród najpopularniejszych kosmetyków tej marki warto wyróżnić BIO Naturell wzmacniający szampon do włosów z olejem z awokado i biotyną. Preparat ten pomaga usunąć z kosmyków zanieczyszczenia, w tym pozostałości produktów do stylizacji. Wyrób zawiera olej z awokado, który wpływa na ograniczenie puszenia się włosów, ich nawilżenie, zmiękczenie i nabłyszczenie. W jego skład wchodzi też wyciąg z korzenia żeń-szenia i łopianu.

  Naturalne kosmetyki BIO Naturell o wegańskich składach

  W swoich kosmetykach do włosów BIO Naturell stosuje wiele cennych składników pochodzenia naturalnego. To m.in. olej kokosowy, rycynowy, awokado, z nasion czarnuszki, arganowy, ze słodkich migdałów czy biotyna, keratyna, kolagen, ceramidy, kwas hialuronowy oraz kwasy omega-3. Oleje wchodzące w skład tych kosmetyków to substancje w 100% naturalne. Niektóre z nich są pozyskiwane z ograniczonych obszarów, w danej części świata. Dla przykładu, olej arganowy stosowany w produktach BIO Naturell pochodzi z południowego Maroka.

  Preparaty BIO Naturell pomagają zadbać o wygląd i kondycję włosów. Dostarczają im cennych składników odżywczych. Wpływają na połysk i miękkość kosmyków. Pomagają uchronić włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Wspierają regenerację i walkę z wolnymi rodnikami. Kosmetyki BIO Naturell dostępne w Dr. Max mogą być stosowane w przypadku każdego rodzaju włosów. Wyroby BIO Naturell spełniają europejskie standardy jakości. Kosmetyki te są odpowiednie dla wegan. Nie przechodzą testów na zwierzętach i nie zawierają żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego.