Corega Podwójna Siła, tabletki czyszczące do protez zębowych, 36 tabletek

Marka: COREGA
Dostępny
10,89

O produkcie

100010563

Tabletki do czyszczenia protez zębowych, które uwalniają 2x więcej składników czyszczących w porównaniu z innymi tabletkami COREGA.

Właściwości

Tabletki do czyszczenia protez zębowych Corega Podwójna Siła zapewniają szybkie, niezrównane czyszczenie twojej protezie zębowej dzięki formule, która uwalnia 2x więcej składników czyszczących. W zaledwie kilka minut usuwają więcej przebarwień oraz redukują złogi płytki bakteryjnej. Jednocześnie są tak delikatne dla protezy zębowej, że mogą być stosowane codziennie.

Skład

Sodium bicarbonate, Sodium carbonate peroxide, Citric acid, Potassium caroate (Potassium monopersulfate), Sodium carbonate, TAED, Sodium benzoate, PEG-180, Sodium lauryl sulfoacetate, PVP/VA Copolymer, Aroma, Cellulose gum, CI 42090, CI 73015, CI 19140.

Jak stosować

Wrzucić tabletkę Corega do naczynia z taką ilością ciepłej (nie gorącej) wody, aby można w niej było całkowicie zanurzyć protezę. Włożyć protezę do roztworu i pozostawić na przynajmniej 5 minut, następnie szczotkować protezę miękką szczoteczką. Pozostały roztwór należy wylać. Dokładnie opłukać protezę pod bieżącą wodą.

Ostrzeżenia

Nie wolno umieszczać tabletek Corega, ani ich roztworu w jamie ustnej. Nie pić roztworu powstałego po rozpuszczeniu tabletek, ani nie używać go do płukania jamy ustnej. Nie dotykać jamy ustnej ani oczu rękami, mającymi uprzednio kontakt z tabletkami lub roztworem. Nie stosować w razie nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Przechowywać tabletki w miejscu niedostępnym dla dzieci i każdego, kto mógłby przypadkiem połknąć tabletkę, lub wypić roztwór. W razie połknięcia: skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem. W razie wystąpienia podrażnienia: zaprzestać stosowania i zasięgnąć porady lekarza.

Producent

GSK

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.