Corega

  (13)

Produkty marki Corega produkuje przedsiębiorstwo farmaceutyczne GlaxoSmithKline. W ofercie firmy znajdują się preparaty do mocowania i pielęgnacji protez zębowych. Wyroby Corega zwiększają komfort użytkowania protez całkowitych i częściowych oraz dbają o zdrowie jamy ustnej. 

Sortuj według

Produkty do mocowania protez zębowych Corega 

Kremy mocujące do protez zębowych opracowane przez markę Corega zapewniają skuteczne mocowanie i uszczelnienie protez. Dzięki nim akcesoria trzymają się na swoim miejscu przez cały dzień. Pod protezy nie dostają się resztki jedzenia, a spożywanie posiłków jest bardziej komfortowe. Tworzony przez firmę Corega klej puchnie po kontakcie ze śliną. Zmniejszając puste przestrzenie pomiędzy dziąsłami a protezą, pozwala wygodniej i pewniej gryźć rozmaite pokarmy. Nie trzeba rezygnować z urozmaiconej diety. Krem Corega Komfort zapewnia jeszcze większą wygodę użytkowania protezy zębowej. Niweluje tarcia, nacisk i podrażnienia. Dzięki technologii ADAPTAGRIP krem nie tylko mocuje protezę zębową, ale też tworzy na powierzchni dziąseł warstwę ochronną i amortyzującą.  

Wypróbuj stworzone przez Corega tabletki do czyszczenia protez 

Zwykłe pasty do zębów nie nadają się do pielęgnacji protez zębowych. Mogą tworzyć zarysowania na ich powierzchni. Bezpieczniejszym produktem do czyszczenia akcesoriów są opracowane przez Corega tabletki, które zwalczają bakterie będące przyczyną przykrego zapachu i usuwają przebarwienia. Nieabrazyjny preparat utrzymuje protezę w czystości i zapewnia świeżość.  Jednym z wariantów są tabletki Corega Tabs Bio Formula. Dzięki formule micro clean efektywnie usuwają bakterie i grzyby. Czyszczą protezę bez zarysowań, pozostawiając ją gładką, odświeżoną i wolną od przebarwień. 

Corega tabletki do czyszczenia protez - jak stosować? 

Wrzuć jedną tabletkę do naczynia z ciepłą wodą. Zanurz protezę w powstałym roztworze na 3-5 minut, a następnie wyczyść protezę szczoteczką. Opłucz protezę pod bieżącą wodą.