Denivit

  (2)

Denivit to szwedzka marka, która należy do korporacji Henkel. Zajmuje się produkcją preparatów do higieny jamy ustnej. Wyroby te powstają we współpracy z dentystami. Obecnie preparaty do mycia zębów marki Denivit są dostępne w ponad 30 krajach na całym świecie.

Sortuj według

Preparaty do higieny jamy ustnej Denivit

Denivit ma w swojej ofercie pasty do zębów, środki wybielające i płyny do płukania jamy ustnej. Niektóre z tych produktów pomagają usunąć plamy i przebarwienia powstałe w wyniku spożywania niektórych potraw i napojów, a także podczas palenia papierosów.

  • Wśród wyrobów tej marki znaleźć można m.in. Denivit White & Brilliant pastę do zębów do codziennego stosowania. To produkt do regularnej higieny jamy ustnej, z którego należy korzystać co najmniej 2 razy w ciągu doby. Producent zaleca stosowanie go w połączeniu z nicią dentystyczną.
  • Marka Denivit oferuje również płyny do płukania ust, które zawierają ekstrakt z 7 roślin i fluorek. Pomagają uchronić zęby przed bakteriami i zachować świeży oddech na dłużej, a także pozbyć się płytki nazębnej. Płyny do płukania ust stanowią uzupełnienie innych preparatów marki Denivit.

Preparaty Denivit na przebarwienia szkliwa

Niektóre z wyrobów marki Denivit są przeznaczone dla osób, które piją kawę, herbatę, czerwone wino oraz palą tytoń. Produkty te pomagają rozjaśnić odcień zębów. Zawierają fluor, który wspiera ochronę zębów przed próchnicą i wpływa na ich dokładniejsze czyszczenie. Większość wyrobów Denivit można stosować codziennie, nawet kilka razy w ciągu doby. Preparaty wybielające Denivit dostępne w Dr. Max zawierają kompleks Anti-Stain, który wnika w przebarwienia i pomaga rozluźnić ich strukturę. Wpływa na rozjaśnienie odcienia zębów i przywrócenie im naturalnej bieli. Bazuje na naturalnych, delikatnych składnikach, które nie naruszają szkliwa.

W niektórych preparatach zastosowano również technologię ActiLight. Jest ona aktywowana światłem. Pomaga rozluźnić pozostałości jedzenia na zębach i usunąć je z jamy ustnej. Po zastosowaniu preparatu z technologią ActiLight zęby wydają się jaśniejsze. Pasty do zębów z tym kompleksem pomagają uchronić uzębienie przed ubytkami, gromadzeniem się płytki nazębnej i problemami z dziąsłami. Wyroby do higieny jamy ustnej marki Denivit mają przystępne ceny, zależne od rodzaju produktu.