Opis
Doctor Life URIC Acid & Gout Control, 60 kapsułek to suplement diety, który zawiera ekstrakt z owoców Terminalia bellirica oraz ekstrakt z owoców wiśni. Produkt przeznaczony dla dorosłych.
Darmowa dostawa na wybrane produkty tylko do 12.07 → SPRAWDŹ
Ilość 1
Każdy sprzedawca w drmax.pl jest przedsiębiorcą. Wszystkie obowiązki związane z umową sprzedaży ciążą na sprzedawcy. Za wysłanie produktu odpowiada sprzedawca.

Doctor Life URIC Acid & Gout Control, 60 kapsułek to suplement diety, który zawiera ekstrakt z owoców Terminalia bellirica oraz ekstrakt z owoców wiśni. Produkt przeznaczony dla dorosłych.
| Skład zalecanej dziennej porcji | 2 kapsułki | 4 kapsułki |
|---|---|---|
| Ayuric® Ekstrakt z owoców Terminalia bellirica |
1000 mg | 2000 mg |
| (Kwas chebulinowy + kwas chebulagowy + inne Taniny o niskiej masie cząsteczkowej 15%) | 150 mg | 300 mg |
| Ekstrakt z owoców wiśni 50:1 | 300 mg | 600 mg |
| Proantocyjanidyny | 8 mg | 16 mg |
Składniki: ekstrakt z owoców Terminalia bellirica, ekstrakt z owoców wiśni Montmorency (Prunus cerasus), otoczka kapsułki (substancja wypełniająca: pullulan).
Doustnie. Przyjmować po śniadaniu i kolacji.
Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:
1 kapsułka dwa razy dziennie.
W przypadku zwiększonego zapotrzebowania po 2 kapsułki.
39 g netto
Doctor Life Sp. z o.o.
Kłonna 124
26-425 Odrzywół, Polska
e-mail: doctorlifepoland@gmail.com
| Producent | Doctor Life Sp. z o.o. |
| Ean | 5905692385471 |
| Marka | Doctor Life |
Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.