Elgydium, pasta do zębów na podrażnione dziąsła, 75 ml

14,97
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100018101

ELGYDIUM Na podrażnione dziąsła to pasta do zębów, która zapewnia skuteczną higienę jamy ustnej i poprawia kondycję dziąseł.

Pojemność

Objętość netto: 75 ml.

Producent

PIERRE FABRE MEDICAMENT POLSKA SP. Z O.O.

Przeznaczenie

Pasta służy do szczotkowania zębów i/lub masażu dziąseł.

Skład INCI

Składniki: Aqua, Calcium Carbonate, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Algin, Carrageenan, Cytylpyridinium Chloride, Eugenol, Aroma, Glycyrrhetinic Acid, Illicum Verum Fruit/Seed Oil, Limonene, Mentha Piperita Oil, L-Menthol, Saccharin, Sodium Carbonate, Sodium Silicate.

Jak stosować

Stosować 3 razy dziennie, po posiłkach. Następnie wypłukać jamę ustną. Nie stosować częściej niż 3 razy w ciągu dnia. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat.

Właściwości

ELGYDIUM Na podrażnione dziąsła to pasta do zębów, która zapewnia skuteczną higienę jamy ustnej i poprawia kondycję dziąseł. Jest szczególnie zalecana osobom z krwawiącymi, podrażnionymi i opuchniętymi dziąsłami. 95% osób stosujących pastę zaobserwowało poprawę kondycji dziąseł.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.