Opis
Eveline Cosmetics Organic Aloe + Collagen oczyszczająco-łagodząca pianka do mycia twarzy, 150 ml pozwala skutecznie usunąć makijaż i nadmiar sebum, a jednocześnie łagodzi podrażnienia i nawilża. Pozostawia cerę gładką i miękką oraz ukojoną.
Każdy sprzedawca w drmax.pl jest przedsiębiorcą. Wszystkie obowiązki związane z umową sprzedaży ciążą na sprzedawcy. Za wysłanie produktu odpowiada sprzedawca.
Eveline Cosmetics Organic Aloe + Collagen oczyszczająco-łagodząca pianka do mycia twarzy, 150 ml pozwala skutecznie usunąć makijaż i nadmiar sebum, a jednocześnie łagodzi podrażnienia i nawilża. Pozostawia cerę gładką i miękką oraz ukojoną.
Eveline Cosmetics Organic Aloe + Collagen oczyszczająco-łagodząca pianka do mycia twarzy zawiera wegańską formułę 3w1, która głęboko oczyszcza, nawilża i koi oraz dodaje blasku. Dzięki postaci lekkiej pianki jest bardzo wygodna w użyciu. Nie pozostawia na skórze lepkiego wykończenia ani nie wywołuje uczucia ściągania. Dodatkowo nie zawiera zbędnych składników, co sprawia, że jest odpowiednia nawet dla wrażliwej skóry. Produkt został przebadany okulistycznie.
Eveline Cosmetics Organic Aloe + Collagen oczyszczająco-łagodząca pianka do mycia twarzy została opracowana na bazie łagodnych środków myjących. Odznaczające się delikatnym działaniem usuwają zanieczyszczenia bez ryzyka podrażnień i nadmiernego wysuszania skóry. Dla zapewnienia jak najlepszej pielęgnacji recepturę produktu wzbogacono również o technologię Aloe Hydra Deep System™ i Acacia Collagen™. Aloes wspiera utrzymanie nawilżenia naskórka. Działa kojąco oraz przeciwzapalnie. Z kolei roślinny odpowiednik kolagenu poprawia jędrność i gęstość skóry. Pianka zawiera również ekstrakt z awokado i olejek migdałowy, które działają odżywiająco oraz wzmacniająco.
Eveline Cosmetics Organic Aloe + Collagen oczyszczająco-łagodząca pianka do mycia twarzy usuwa zanieczyszczenia ze skóry, pozostawiając ją ukojoną, nawilżoną i odświeżoną. Dodatkowo wzmacnia jej naturalne funkcje barierowe, dzięki czemu jest bardziej odporna na działanie niekorzystnych czynników.
Eveline Cosmetics Organic Aloe + Collagen oczyszczająco-łagodząca pianka do mycia twarzy może być stosowana codziennie. Produkt należy wpasować w zwilżoną skórę twarzy, omijając okolice oczu i ust, a następnie spłukać wodą.
Eveline Cosmetics Organic Aloe + Collagen oczyszczająco-łagodząca pianka do mycia twarzy nie powinna być używana przez osoby wykazujące nadwrażliwość na jej składniki.
Eveline Cosmetics Organic Aloe + Collagen oczyszczająco-łagodząca pianka do mycia twarzy jest bezpieczna dla kobiet w okresie ciąży.
Piankę nałożyć na zwilżoną skórę, omijając okolice oczu i ust. Umyć twarz. Spłukać wodą.
Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.