Eye Q, suplement diety, płyn o smaku cytrusowym, 200 ml

Marka: EYE Q
Dostępny
41,45
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100009397

Eye q to łatwy i wygodny sposób dostarczenia do organizmu wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 w zbilansowanych proporcjach.

Dystrybutor

Qpharma Sp. z o.o., ul. Wichrowa 7F/10, 04-682 Warszawa, tel (022) 590 57 00, fax (022) 590 57 01, [email protected], www.qpharma.plOstrzeżenia

Należy przechowywać w temperaturze pokojowej 15-30oC. W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Płyn po otwarciu przechowywać w lodówce, zużyć po 3 miesiącach od otwarcia; schłodzony olej może być mętny.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Producent

VIFOR S.A, Szwajcaria

Przeznaczenie

Eye q to specjalnie dobrany skład wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 z wysoką zawartością kwasu omega-3 EPA, polecany dla dzieci od 3 roku życia, młodzieży oraz osób dorosłych.

Skład

olej z ryb morskich o wysokiej zawartości EPA, olej z wiesiołka, olej słonecznikowy, przeciwutleniacz chroniący kwasy przed utlenieniem: naturalna witamina E (jako D-alfa tokoferol uzyskany z soi), aromat (naturalna wanilia lub naturalny olejek cytrynowy/ naturalny aromat cytrynowy).


Jak stosować

Suplementacja nasycająca: przy stosowaniu eye q po raz pierwszy, aby zapewnić nasycenie organizmu, zaleca się przyjmowanie 6 kapsułek lub 3 łyżeczek płynu (15ml) dziennie w dwóch porcjach podzielonych podczas posiłku przez pierwsze 12 tygodni

Suplementacja podtrzymująca: po 3 miesiącach od rozpoczęcia podawanie można zmniejszyć do 2 kapsułek lub 1 łyżeczki płynu (5ml) dziennie.


Waga

200 ml

Właściwości

Eye q to specjalnie dobrany skład wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 z wysoką zawartością kwasu omega-3 EPA, polecany dla dzieci i dorosłych.
Eye q to łatwy i wygodny sposób dostarczania do organizmu wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 w zbilansowanych proporcjach (EPA do DHA - 3,2 : 1).
Eye q posiada Rekomendację Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych.

Eye q:
-zawiera naturalne kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA (uzyskane z oleju z ryb morskich, młodych sardynek i sardeli z czystych wód oceanów południowych) oraz omega-6 GLA (olej z wiesiołka), które tworzą zbilansowany skład
- zawiera wysoką zawartość kwasu omega-3 EPA,
-zawiera kwasy tłuszczowe w naturalnej formie trójglicerydów,
-nie zawiera: substancji konserwujących, barwników, cukru, kazeiny, glutenu, witaminy A i D, koncentratów,
Niezależne testy gwarantują, że eye q odpowiada surowym normom czystości, ustalonym przez UE i WHO.


Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.