Glucocare, suplement diety, 30 tabletek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

99,99

O produkcie

100018289

GlucoCare® jest suplementem diety zawierającym składniki, które wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Właściwości

Składniki preparatu GlucoCare® wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi:

- Ekstrakt z liści Banaba zawiera w swoim składzie kwas korosolowy oraz taniny, które pomagają utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi oraz przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu glukozy.

- Kora Berberysu ostrego (Berberis aristata) zawiera berberynę, która przyczynia się do poprawy kontroli glukozy we krwi.

- Chrom jest pierwiastkiem śladowym, który pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Skład

Składniki: w przeliczeniu na jedną tabletkę: 500 mg berberyny (526 mg ekstraktu z Berberis aristata standaryzowanego do 95% berberyny) 48 mg ekstraktu z liści Banaba (Lagerstroemia speciosa (L.)) standaryzowanego do 1% kwasu korosolowego 0,75 mg pikolinianu chromu w tym 90 μg chromu, substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna E460, fosforan trójwapniowy E341, hydroksypropylometyloceluloza E464, polidekstroza E1200, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem octowym E472a / substancje przeciwzbrylające: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, guma celulozowa usieciowana E468, dwutlenek krzemu E551 / substancja wiążąca: powidon E1201 / barwnik: dwutlenek tytanu E171, tlenek żelaza żółty E172iii / substancja glazurująca: stearynian magnezu E470b, talk E553b, olej kokosowy, szelak E904.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Osoby dorosłe (powyżej 18 roku życia): 1 tabletka na dobę w trakcie lub bezpośrednio po kolacji. Nie należy stosować na pusty żołądek. GlucoCare® może być stosowany przez okres do roku, bez konieczności robienia przerwy.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki występujące w preparacie.

Ostrzeżenia

GlucoCare® nie powinien być przyjmowany bez kontroli lekarza razem z innymi doustnymi produktami stosowanymi w zaburzonym metabolizmie węglowodanów.

GlucoCare® nie powinien być przyjmowany jednocześnie z cyklosporyną, antykoagulantami, lewodopą (L-DOPA) oraz lewotyroksyną (L-thyroxine).

Jednoczesne stosowanie leków alkalizujących może powodować zmniejszone wchłanianie chromu.

GlucoCare® nie powinien być stosowany przez pacjentów z zaburzeniami czynności wątroby bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

Należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą w przypadku stosowania innych suplementów diety lub leków.

Nie stosować w okresie ciąży oraz karmienia piersią. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla małych dzieci.

Producent

STADA POLAND SP. Z O.O.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.