Go Wipes

Go Wipes to marka pochodząca z Ukrainy. Zajmuje się produkcją produktów higienicznych do mycia i pielęgnacji skóry. Jej flagowymi produktami są chusteczki nawilżane z dodatkiem substancji pielęgnujących. Obecnie marka oferuje kilka wersji takich wyrobów, w tym te dla skóry wrażliwej.

Sortuj według

   Chusteczki higieniczne od Go Wipes

   Go Wipes zajmuje się produkcją środków higienicznych. W skład oferty tej marki wchodzą chusteczki nawilżane dla dzieci i dorosłych. Umieszczono je w opakowaniu z wygodnym otwarciem z przodu. Pozwala ono uchronić chusteczki przed wysychaniem. Niektóre wyroby Go Wipes  są przeznaczone dla dzieci, a inne – dla dorosłych.

   • W ofercie producenta znaleźć można m.in. chusteczki umieszczone w opakowaniu z kolorowymi nadrukami nawiązującymi do postaci z bajek, m.in. Minionków. To wyroby o zapachu banana, przeznaczone dla dzieci. Niektóre produkty tej marki są przeznaczone także dla noworodków. Powstają z naturalnej bawełny. Chusteczki Go Wipes pomagają usunąć ze skóry zanieczyszczenia, jednocześnie wspierając jej ochronę przed podrażnieniami i rozwojem bakterii.
   • Jednym z ciekawszych wyrobów marki Go Wipes są chusteczki pod postacią suchych, prasowanych tabletek. Aby użyć produktu, wystarczy namoczyć go w wodzie. Wyrób ten jest przeznaczony dla osób podróżujących. Sprawdza się podczas wspinaczki górskiej, trekkingu czy żeglowania. Wykonano je z naturalnej pulpy, która jest biodegradowalna.

   Chusteczki nawilżane Go Wipes ze składnikami pielęgnującymi

   Chusteczki higieniczne Go Wipes są nasączone wodą – w wielu produktach jest to ponad 97% wszystkich składników. Niektóre z nich wzbogacono również kroplą balsamu. Produkty Go Wipes zawierają wiele cennych składników, jak alantoina, która wspiera walkę z podrażnieniami. W niektórych z nich zastosowano również witaminę A, C, E i D oraz pantenol. Składniki te pomagają ograniczyć rozwój bakterii, jednocześnie pielęgnując skórę. Marka oferuje również chusteczki higieniczne z substancjami, które wspierają walkę z bakteriami. To produkty z dodatkiem chlorku benzalkoniowego i d-pantenolem pomagającym ograniczyć swędzenie i stany zapalne skóry. Chusteczki nawilżane Go Wipes mają przystępne ceny, zależne od rodzaju wyrobu.