Handy lab.

  (2)

handy lab. to polska marka z siedzibą w Lublinie, specjalizująca się w produkcji preparatów do pielęgnacji dłoni. Prowadzi też poboczne działania skupiające się na promocji artystów i wsparciu słabszych. W swoje projekty angażuje specjalistów z wielu branż.

Sortuj według

  Preparaty do pielęgnacji dłoni handy lab.

  handy lab. zajmuje się produkcją kremów, masek do dłoni i świec sojowych do rytuałów SPA, o pięknych zapachach białej herbaty i paczuli. W ofercie marki znaleźć można również kompletne, miesięczne kuracje z retinolem, obejmujące wszystkie produkty przeznaczone do pielęgnacji skóry rąk. W skład niektórych zestawów wchodzą również zapałki niezbędne do rozpalenia świecy sojowej. handy lab. ma w swojej ofercie m.in.:

  • Rękawice do dłoni nasączone cennymi substancjami odżywczymi. Mogą być one stosowane w ramach domowych rytuałów SPA. Cechują się one wegańską recepturą. Wykonano je z tworzyw smartphone friendly, co pozwala na korzystanie z telefonu podczas kuracji. Rękawice te są dostępne w uniwersalnym rozmiarze, co pozwala na używanie zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.
  • W asortymencie handy lab. znaleźć można zarówno pojedyncze produkty, jak i całe zestawy wyrobów przeznaczone do stosowania w trakcie podróży. Komplet zawiera woreczek, który pozwala na bezpieczne przechowywanie kosmetyków. Został on ozdobiony rysunkiem przygotowanym przez polską malarkę.
  • Wśród wyrobów tej marki znaleźć można m.in. handy lab. Extreme Hyaluron rewitalizującą maskę do dłoni w rękawiczce. Bazuje ona na takich składnikach, jak hialuronian sodu, masło shea, olej macadamia i rokitnik. Produkt nie pozostawia lepkiego filmu na skórze. Zawiera SPF 20, który wspiera ochronę przed słońcem. Preparaty handy lab. są dostępne w przystępnych cenach.

  Naturalne, wegańskie preparaty do pielęgnacji dłoni handy lab.

  W skład preparatów do dłoni handy lab. wchodzi m.in. kwas hialuronowy, który pomaga zachować odpowiednie nawilżenie skóry. Wiele z nich wzbogacono SPF 30, wspierającym ochronę dłoni przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Wyroby handy lab. są w 100% wegańskie. Świeczki tej marki powstają z naturalnego wosku sojowego. Producent umieszcza je w ekologicznym, szklanym opakowaniu z białego, matowego szkła. Wyroby handy lab. nie przechodzą testów na zwierzętach.