KenayAG, PQQ Pirolochinolinochinon, suplement diety, 60 kapsułek

Suplement diety zawiera pirolochinolinochinon, który usuwa wolne rodniki.

Dostępny
112,98

O produkcie: KenayAG, PQQ Pirolochinolinochinon, suplement diety, 60 kapsułek

100016493

Opis

Suplement diety zawiera pirolochinolinochinon, którego głównym zadaniem jest usuwanie z organizmu wolnych rodników, dzięki zdolności do redukcji utleniaczy.

Właściwości

PQQ - składnik pokarmowym o charakterze witaminy
PQQ, czyli pirolochinolinochinon (znany również jako methoxatin), to mikroskładnik pokarmowy o charakterze witaminy, zbliżony budową i aktywnością do ubichinonu (koenzymu Q10) i menachinonu (witaminy K).
Odpowiada on za prawidłowe funkcjonowanie oraz przekazywanie elektronów w naszych „fabrykach energetycznych” – mitochondriach czyli zmniejsza stres oksydacyjny. Wpływa korzystnie na jakość snu, nastrój oraz zmniejsza uczucie zmęczenia i działa neuroprotekcyjnie.

Tabela

składnik zawartość
(1kapsułka)
PQQ (sól dwusodowa pirolochinolinochinonu) 20 mg

Skład

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; sól dwusodowa pirolochinolinochinonu (PQQ); kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia: 1 kapsułka dziennie.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

Producent

KENAY A.GRZEGOREK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
Częstochowska 25
62-800 Kalisz

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.