Olejki pod prysznic, oliwki myjące

  (76)
Sortuj według
Olejki do kąpieli i pod prysznic

Olejki do kąpieli i pod prysznic

Olejki pod prysznic zyskują wśród klientów coraz większą popularność. Ich zadaniem jest oczyszczać skórę przy jednoczesnym jej nawilżaniu i wygładzaniu. Dostępny jest szeroki wybór olejków natłuszczających, zmiękczających, wygładzających  i oczyszczających. Olejki pod prysznic przynoszą ulgę podrażnionej skórze, wpływają na gospodarkę wodną skóry i zabezpieczają ją przed niepożądanymi czynnikami zewnętrznymi. Żel pod prysznic z olejkiem ma działanie kojące i relaksujące, co więcej – pięknie pachnie. Jeżeli jesteś zmęczona po ciężkim dniu, weź olejki pod prysznic i wetrzyj w ciało, a przyjemnie je zregenerujesz. Już po chwili zejdzie z Ciebie całe napięcie.Olejki pod prysznic – rodzaje

Producenci kosmetyków oferują różnego rodzaju olejki pod prysznic, które dopasować można do własnych potrzeb i oczekiwań. Można wybrać produkty z olejem lnianym, z pestek malin czy arganowym. Jeżeli jesteś osobą ze  skłonnościami do podrażnień i alergii skórnych, najlepiej skonsultuj używanie olejków ze specjalistą.

Żel pod prysznic z olejem arganowym przede wszystkim doskonale nawilży skórę. Co więcej, olej ten ma właściwości przeciwstarzeniowe i zabezpiecza skórę przed czynnikami atmosferycznymi. W olejku jojoba znajduje się z kolei duża dawka witaminy A, która zadba o odpowiednie nawodnienie skóry, dlatego warto właśnie wybrać olejek pod prysznic z wyciągiem z tej rośliny. Olejek herbaciany można wetrzeć w miejsca, które chcemy odkazić – stosowany na cerę trądzikową, pomoże walczyć z niechcianymi krostkami.Oliwka pod prysznic – jak działa?

Wśród produktów pod prysznic coraz większą popularnością cieszą się olejki lawendowe, które oprócz właściwości odprężających mają działanie przeciwbakteryjnie i grzybobójcze. Jeżeli dodatkowo Twoja skóra potrzebuje odżywienia i ujędrnienia, wybierz  olejki zawierające witaminy, które odpowiadają za odbudowę komórek i kolagenu. Część z olejków dodatkowo dotleni i zadba o ukrwienie. Oliwkę warto stosować pod prysznicem z jeszcze jednego ważnego powodu – samo jej wcieranie pobudza skórę.Jak wybrać odpowiedni olejek?

Po pierwsze, kieruj się właściwościami poszczególnych składników. Po drugie, dobierz zapach, który Ci odpowiada. Korzystanie z olejku pod prysznicem ma być przyjemnością – ukojeniem dla organizmu po ciężkim dniu. Regularne stosowanie naturalnych olejków pod prysznicem przyczyni się do tego, że Twoja skóra będzie wyglądała zdrowo i promiennie.