Lansinoh poporodowa buteleczka do podmywania, 1 szt.

Dostępny
42,99

O produkcie: Lansinoh poporodowa buteleczka do podmywania, 1 szt.

100047099

Opis

Lansinoh poporodowa buteleczka do podmywania 1 szt. pomaga doprowadzić delikatny, odświeżający strumień wody do okolic intymnych. Akcesorium ułatwia w ten sposób pielęgnację krocza w połogu. Sprawdza się jako dodatek do poporodowej wyprawki.


Właściwości

  • Ergonomiczny kształt.
  • Niewielkie rozmiary ułatwiające przenoszenie i przechowywanie akcesorium.
  • Delikatny strumień wody uwolniony pod pożądanym kątem.
  • Kolor: fioletowy.
  • Pojemność: 360 ml.
  • Wygodne wodoodporne etui w zestawie.

Poporodowa buteleczka do podmywania Lansinoh pozwala na łagodną, a zarazem komfortową higienę i pielęgnację krocza po porodzie. Pomaga w dokładny i delikatny sposób umyć miejsca intymne wrażliwe, podrażnione i obolałe po wydaniu dziecka na świat. Uwalniany z niej strumień wody zadba o czystość ciała i złagodzi poporodowy dyskomfort. Buteleczki do podmywania Lansinoh można używać podczas korzystania z toalety, ale też w każdej innej chwili, gdy poczuje się potrzebę odświeżenia.

Akcesorium zaprojektowano tak, aby uwalniało strumień wody pod wybranym kątem (czyli również wtedy, gdy jest obrócone do góry nogami w momencie przeprowadzania higienicznych zabiegów). Butelkę poporodową z odwróconą konstrukcją wyposażono ponadto w wygiętą szyjkę pomagającą w odświeżeniu trudno dostępnych miejsc. W razie potrzeby szyjkę można wydłużyć o kolejne 10 cm albo schować we wnętrzu butelki, gdy akurat nie korzysta się z akcesorium. Wspomniana cecha budowy produktu ułatwia jego przechowywanie i transportowanie.


Skład

Składana dysza i woreczek do przechowywania buteleczki

Jak stosować

Do stosowania dla zachowania higieny okolic intymnych.

Przeznaczenie

Do obmywania okolic intymnych po porodzie, do zachowania higieny

Waga

1 sztuka

Dystrybutor

SensiMed Piotr Kobus
ul. Jaworowa 84,
05-830 Nadarzyn


Producent

Lansinoh Laboratories

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.