Lovi zestaw, dwufazowy laktator elektryczny Prolactis 5/501

Marka: LOVI

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

377,22

O produkcie

100021171

Laktator elektryczny Lovi Prolactis.

Właściwości

Idealnie sprawdza się w początkach karmienia piersią jak również w sytuacji powrotu mamy do pracy. Odwzorowuje dwufazowy naturalny rytm ssania dziecka, pierwsza faza stymulującja, naśladuje szybkie ruchy ssące dziecka pobudzające wypływ pokarmu, druga faza głębokie odciąganie - odzwierciedla efektywne pobieranie pokarmu.

Wyświetlacz i pokrętło precyzyjnego ustawienia siły ssania umożliwiają dokładne ustawienie i obserwację 8-stopniowego zakresu siły ssania.

Alarm, zegar i wyświetlacz czasu odciągania pomagają w ustaleniu planu poszczególnych sesji odciągania oraz określeniu, w jakich porach odciąganie jest najbardziej efektywne.

Zasilanie bateryjne i sieciowe umożliwia odciąganie w dowolnym miejscu. Załączone akcesoria do odciągania ręcznego sprawiają, że laktator elektroniczny Prolactis zmienia się w laktator ręczny Protect.

W zestawie jest dysk uszczelniający, nakrętka i butelka, które pozwalają na bezpieczne przechowywanie pokarmu, a następnie nakarmienie dziecka po wymianie dysku na smoczek dynamiczny.

Skład

W zestawie:

-panel sterowania
-laktator z butelką Medical+ 150 ml
-zestaw do przechowywania pokarmu (dysk uszczelniający, nakrętka)
-kubeczek do pojenia
-nakładka masująca
-akcesoria do odciągania ręcznego
-zasilacz sieciowy
-torba na pasek
-elementy zapasowe
-10 sztuk kolorowych wkładek laktacyjnych
-profesjonalny przewodnik po karmieniu piersią

Dystrybutor

Canpol Sp. z o. o.
ul. Puławska 430
Warszawa 02-884

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.