Magnez Chelatowany B6 Dr.Max, suplement diety, 30 tabletek

Marka: DR.MAX

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

13,99

O produkcie

100010022

Magnez chelatowany, suplement diety zawierający magnez w postaci diglicynianu magnezu (chelat magnezu), wzbogacony o witaminę B6.

Właściwości

Magnez Chelatowany B6 zawiera magnez w postaci diglicynianu magnezu (chelat magnezu), wzbogacony jest również o zawartość witaminy B6. Aminokwas glicyna jest wiązany w organizmie, a podanie go w formie połączonej z magnezem powoduje wysoką przyswajalność takiej organicznej postaci magnezu. Magnez i witamina B6 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Magnez wspomaga również prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśni.

Tabela

Każda tabletka zawiera: Zawartość w 1 tabletce Zawartość w 2 tabletkach %RWS* w 2 tabletkach
Magnez 100 mg
200 mg 53
Witamina B6 (pirydoksyna)
2,1 mg
4,2 mg 300

*% referencyjnej wartości spożycia

Skład

Składniki: diglicynian magnezu (chelat magnezu), substancja wypełniająca (celuloza), substancja zagęszczająca (maltodekstryna), składniki otoczki (barwnik: dwutlenek tytanu, hypromeloza, alkohol poliwinylowy, glikol polietylenowy, polidekstroza, talk), stabilizator (karmeloza sodowa), substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych), chlorowodorek pirydoksyny, emulgator (karboksymetyloceluloza sodowa).

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 tabletki dziennie. Dzieci od 6 do 15 lat 1 tabletka dziennie.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 6 lat.

Waga

Masa netto: 40,5 g netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.