Natura Siberica

Natura Siberica to rosyjska marka oferująca organiczne kosmetyki do ciała i włosów. Do wytwarzania produktów stosuje się substancje aktywne występujące w roślinach pochodzących z Syberii. Zioła i kwiaty wykorzystywane do produkcji zbiera się ręcznie, a następnie suszy.

Sortuj według

   Kosmetyki Natura Siberica – piękno kryje się w naturze

   Szampony do włosów i kremy Natura Siberica wykonuje się z roślin hodowanych w ich naturalnym środowisku. Bazę preparatów stanowią wyłącznie wybrane okazy pozyskiwane z tzw. „dzikich zbiorów”, czyli terenów nieskażonych przez człowieka. Zrywa się je w okresach największej akumulacji substancji aktywnych, co  pozwala na wydobycie z nich wielu wartościowych substancji odżywczych, minerałów i witamin. To z jednej strony wpływa na ich cenę, a z drugiej – stanowi gwarancję, że kosmetyki Natura Siberica nadają się do bezpiecznego stosowania.

   Postaw na kosmetyki Natura Siberica!

   Portfolio produktów Natura Siberica cechuje się bogatym asortymentem. W aptekach znajdują się m.in. pasta do zębów Natura Siberica z jałowcem, maliną, żurawiną, płyn do kąpieli Syberyjskie Spa, odżywka do włosów słabych i zniszczonych Natura Siberica, a także różnorodne kremy do twarzy i ciała. Receptura tych produktów opiera się na oleju syberyjskim charakteryzującym się bardzo dobrymi właściwościami. Składnik ten stanowi kopalnię witamin E i F, które regenerują i wzmacniają skórę. Potwierdzeniem jakości użytych substancji i czystości biologicznej kosmetyków do ciała Natura Siberica są liczne certyfikaty, m.in. BDIH, ICEA, Vegan, Eco Cert.