Navitin, suplement diety, 20 tabletek

Suplement diety dla mężczyzn zawiera różeniec górski, cynk, żeń-szeń

Dostępny
32,83

Klienci kupili również

Zestaw prezerwatyw 4 x 10 szt.: ultracienkie, easy-on, sensi-fit i smakowe.
Prezerwatywy lateksowe z lubrykantem silikonowym, ze zbiorniczkiem.
Żel intymny nawilżający z pobudzającą guaraną do masażu i stymulacji.

O produkcie: Navitin, suplement diety, 20 tabletek

100008155

Opis

Navitin to preparat przeznaczony dla mężczyzn.


Właściwości

Navitin to nowoczesny suplement diety w postaci tabletek, który zawiera starannie opracowany kompleks składników. Jest źródłem L-karnityny i L-argininy z cynkiem oraz ekstraktów roślinnych — z korzenia żeń-szenia, z owocu morwy białej, z owocu nieszpułki zwyczajnej i z kłącza różeńca górskiego.

  • L-Arginina to aminokwas niezbędny do syntezy tlenku azotu w naczyniach krwionośnych.
  • L-Karnityna wspiera zachowanie prawidłowego metabolizmu energetycznego.
  • Żeń-szeń dostarcza cenne związki biologicznie czynne, a za najbardziej kluczowe uznaje się ginsenozydy. Żeń-szeń pomaga rozszerzać naczynia krwionośne, wywoływać i wzmacniać erekcję, podnosić libido i poprawiać wydolność seksualną. Jednocześnie wspomaga sprawność fizyczno-umysłową i witalność. Żeń-szeń wykazuje też silne właściwości przeciwutleniające i wspiera walkę organizmu z atakiem wolnych rodników.
  • Różeniec górski jest źródłem związków fenolowych — rozawin i salidrozydów. Dzięki ich zawartości pomaga zwiększać odporność na stres. Przyczynia się też do poprawy funkcji poznawczych i sprawności intelektualnej. Jednocześnie wspomaga krążenie. Dodatkowo ułatwia naukę i koncentrację.
  • Morwa biała wspomaga utrzymanie prawidłowego metabolizmu węglowodanów. Pomaga hamować aktywność enzymów biorących udział w rozkładzie cukrów złożonych do cukrów prostych. Dzięki temu przyczynia się do zachowania właściwego poziomu glukozy we krwi.
  • Cynk to mikroelement niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Bierze udział w metabolizmie makroskładników odżywczych (m.in. węglowodanów i kwasów tłuszczowych). Wykazuje właściwości antyoksydacyjne i wspomaga ochronę komórek przed szkodliwymi wolnymi rodnikami. Uczestniczy też w procesie podziału komórek i syntezie kwasów nukleinowych. Ponadto wspiera płodność u mężczyzn. Bierze udział w procesie spermatogenezy i pomaga zwiększać liczbę i jakość plemników.

Jak działa Navitin?

Dzięki zawartości odpowiednio dobranych składników suplement diety Navitin wspomaga naturalną sprawność seksualną mężczyzn.

Jak dawkować Navitin?

Spożywaj 1 tabletkę suplementu diety 2 razy dziennie. Pamiętaj, aby nie przekraczać rekomendowanej dobowej porcji preparatu.

Kiedy brać Navitin?

Możesz stosować preparat Navitin, jeśli zależy Ci na uzupełnieniu diety w składniki wpływające na potencję i jakość nasienia.

Jakie skutki uboczne może mieć stosowanie Navitin?

Nie ma informacji na temat ewentualnych skutków ubocznych występujących podczas stosowania suplementu diety Navitin.


Tabela

2 tabletki zawierają: L-arginina 400mg, L-karnityna 200mg, ekstrakt z korzenia żeń-szenia (min. 27% ginsenozydów) 84,5mg, ekstrakt z owocu morwy białej 70mg, ekstrakt z owocu nieszpułki zwyczajnej 50mg, ekstrakt z kłącza różeńca górskiego 50mg (minimum 1,5mg rozawin 0,5mg salidrozydów), cynk 5mg (50%)*.
 
* RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Skład

L-arginina (chlorowodorek L-argininy), L-karnityna (winian L-karnityny), cynk (cytrynian cynku), ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng), ekstrakt z owocu morwy białej (Morus alba), ekstrakt z owocu nieszpułki zwyczajnej (Mespilus germanica), ekstrakt z kłącza różeńca górskiego (Rhodiola rosea), substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, substancja wiążąca - oliwinylopirolidon, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca - dwutlenek krzemu, substancja wypełniająca – sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana.

Jak stosować

2 razy dziennie po 1 tabletce.

Przeznaczenie

Uzupełnianie diety mężczyzn w celu poprawy płodności i potencji.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze poniżej 25 stopni Celsjusza, w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent

Pharmnew

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.